کد خبر : 58447 ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۱:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۳۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان ازتوقیف یک دستگاه کامیون حامل ۳۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق و دستگیری یک نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ کامران ریاحی با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از حمل و قاچاق فرآورده‌های نفتی به وسیله یک دستگاه خودروی کامیون مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی گسترده سرانجام موفق شدند خودروی مذکور را در یکی از خیابان‌های سطح شهر اصفهان شناسایی و متوقف کنند که طی بازرسی از آن ۳۰ هزار لیتر فرآورده نفتی یارانه‌ای که به صورت غیر مجاز و خارج از شبکه توزیع حمل می‌شدند کشف شد.

ریاحی با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال اعلام شده اظهار داشت: راننده خودرو این مقدار فرآورده نفتی را در یکی از استان‌های همجوار بارگیری کرده و قصد انتقال آن به یکی از استان‌های دیگر را داشت که با هوشیاری ماموران ناکام شد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در این رابطه راننده دستگیر و همراه با پرونده تشکیل شده تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات