کد خبر : 58439 ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۲۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:

برگزارکنندگان انتخابات دین خود را به دنیای دیگران نفروشند

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه برگزارکنندگان انتخابات آخرت خود را به دنیای دیگران نفروشند،گفت:نباید اجازه داد که مسئله‌ای خلاف قانون انجام شود؛تخلف از قانون جمهوری اسلامی حرام است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار با وزیر اطلاعات، فرماندار اصفهان و معاونین با تأکید بر اهمیت رعایت سلامت مسئله انتخابات اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی بر میزان مشارکت مردم در انتخابات تأکید داشتند و همه ما وظیفه داریم به سهم خود، مردم را برای شرکت در انتخابات ترغیب و اهمیت حضور در انتخابات تبیین کنیم.

وی افزود: توصیه می‌کنم کسانی که در امر برگزاری انتخابات مسئولیتی دارند آخرت و دین خود را به دنیای دیگران نفروشند؛ نباید اجازه داد که مسئله‌ای خلاف قانون انجام شود چراکه تخلف از قانون جمهوری اسلامی حرام است و رأی مردم باید محفوظ باشد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان همچون سایر عرصه‌ها در برگزاری انتخابات نیز می‌تواند برای استان‌های دیگر الگو باشد، ابراز داشت: انسان‌ها باید خود را در محضر خدا بدانند تا هیچ تخلفی رخ ندهد، اگر کسانی که برگزار کننده انتخابات هستند تقوای الهی داشته باشند و تمامی قوانین اجرا شود به لطف خدا مشکلی در اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی رخ نخواهد داد.

وی با اشاره به ضرورت رونق اقتصاد روستاها و شهرهای کوچک بیان داشت: اگر بخواهیم شهرهای کوچک و روستاها خالی از سکنه نشود مدیران هر بخش باید زمینه رونق اقتصاد را فراهم کنند؛ همه ما به خوبی می دانیم که با شغل کشاورزی در روستا، امورات زندگی مردم برطرف نمی‌شود و از قدیم‌الایام مشاغل خانگی بسیاری وجود داشت که به اقتصاد خانواده‌ها کمک می‌کرد.

آیت‌الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه همه بخشداران و دهیاران با استفاده از ظرفیت‌های موجود، زمینه را برای رونق فعالیت‌های اقتصادی فراهم کنند، عنوان کرد: یکی از اشکالات مدیران کل استان اصفهان این است که هر کاری را که قصد دارند انجام دهند، حتماً باید از تهران سئوال کنند درحالی‌که یک مدیر، اختیاراتی دارد و بر اساس قانون می‌تواند برنامه‌ها و ایده‌های خود را به کار بندد.

وی خاطرنشان کرد: اگر وضعیت اقتصادی در روستاها و شهرهای کوچک تقویت شود، بدون شک حاشیه‌نشینی و مهاجرت به شهرها روند کاهشی به خود می‌گیرد، برای این مهم باید مدیران دلسوز باشند و با شناسایی نیازها و استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها، شرایط را برای بهبود وضعیت اقتصادی بهتر، بهبود بخشند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح کرد: برای ایجاد اشتغال باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرد که وابستگی به آب به ویژه آب زاینده‌رود کاهش یابد نیاز نیست صنایع بزرگ ایجاد شود حتی با ایجاد صنایع کوچک و مشاغلی که سرمایه اندکی می‌خواهد می‌توان وضعیت اقتصادی روستاها را رونق داد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات