کد خبر : 58379 ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۷:۳۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در مبارکه :

اعتبارات دولتی برای تکمیل پروژه ها بسیار محدود است / بودجه سنگین برای ترمیم جاده ها نیاز داریم

جلسه بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان مبارکه با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان ، فرماندار مبارکه ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان بزگرار گردید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، علیرضا قاری قران مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان پیش از ظهر امروز در جلسه ی بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی شهرستان مبارکه ، یکپارچه شدن مسکن و راه و ترابری را در این وزارتخانه فرصتی برای حل مشکلات عنوان کرد .

وی افزود: بدنه وزارت راه دچار یکسری از پروژه هایی است که با کمبود منابع مالی مواجه شده و این کمبود منابع در تمامی بخش ها وجود دارد .

وی خاطر نشان کرد: اعتبارات دولتی برای تکمیل این پروژه ها محدود است و باید به هر نحوی این پروژه ها به اتمام برسد.

قاری قران با اشاره به وضع جاده ها در سطح استان گفت: جاده های موجود دچار شکست شده و نیاز به بودجه ای سنگین برای ترمیم جاده ها نیاز است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به محدودیت های بودجه افزود: باید از توان و پتانسیل شهرداری ها که خیلی جلوتر از بودجه های عمرانی هستند برای یه نتیجه رساندن پروژه ها و توسعه شهرها استفاده نماییم.

وی گفت : با این اعداد و ارقام که داریم در استان نمیتوانیم کاری انجام دهیم ولی با کمک های مالی و پشتیبان می توانیم پروژه ها را انجام دهیم.

علیرضا قاری قرآن به سه پروژه ی مهم راه و شهرسازی در مبارکه اشاره کرد و افزود: محور مبارکه – بروجن ، بلوار امام رضا(ع) و جاده روستای سورچه بالا و حسن آباد از پروژه های مهم راهسازی در شهرستان مبارکه می باشد که امروز به صورت میدانی بازدیدی از آنها صورت گرفت.

وی خاطر نشان کرد: نیازی نیست منابعی را از بیرون وارد کنیم ولی نباید گذاشت منابع داخلی از شهرستان خارج شود.

در ادامه این جلسه مدیرکل راه و شهرسازی استان دستور رفع موانع و مشکلات سه پروژه راهسازی این شهرستان را صادر نمود

خبرنگار: حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات