کد خبر : 58376 ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۵:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری سردسته شبکه تبلیغی سلطنت طلبان در “مبارکه”

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سردسته شبکه تبلیغی سلطنت طلبان با یک هزار و 57 عضو در عملیات پلیس امنیت عمومی شهرستان مبارکه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”مهدی معصوم بیگی” اظهار داشت: در پی ایجاد تجمعات غیرقانونی و آشوب های خیابانی در آبان ماه ، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی و پشت پرده این حوادث در دستور کار ویژه ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان “مبارکه” با اشراف اطلاعاتی و رصد دقیق فضای مجازی موفق شدند سردسته شبکه تبلیغی سلطنت طلبان با یک هزار و ۵۷ عضو که در یکی از شبکه های اجتماعی به صورت گسترده اقدام به تحریک مردم برای شرکت در تجمعات غیر قانونی می کرد را شناسایی و دستگیر کنند.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: برابر اسناد و مدارک به دست آمده متهم با عوامل اپوزیسیون سلطنت طلب خارج از کشور ارتباط داشته و با قرار دادن تصاویر و کلیپ هایی از بازگشت نظام سلطنتی به ایران حمایت و به مقدسات نظام توهین می کرده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، تحریک مردم به تجمعات غیر قانونی، آموزش شعارهای توهین آمیز نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مسئولان نظام و عضوگیری گسترده به منظور تبلیغ علیه نظام را از دیگر اتهامات این فرد برشمرد و اظهار داشت: فرد مذکور پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به جرایم خود اقرار کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و وی جهت اقدامات قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: پلیس با هوشیاری و اشرافیت بالا هرگونه تحرک افراد اخلالگر در فضای حقیقی و مجازی را زیر نظر دارد و اجازه نا امن کردن فضای آرام کشور را به هیچ کس نخواهد داد

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات