کد خبر : 57860 ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۵:۵۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیانیه مهم نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی : ضمن طلب حلالیت ، از مردم برای حضور در انتخابات پر شور دعوت میکنم

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه با انتشار بیانیه ای ضمن طلب حلالیت از مردم شهرستان مبارکه ، آحاد مردم را برای حضور پرشور در انتخابات اسفند ماه دعوت کرد

بِسم ِالله الرَّحمن ِالرَّحيم

“خدایا؛چنان کن سرانجام کار”
“تو خشنود باشی و مارستگار”

عرض سلام و ادب خدمت موكلين و ولي نعمتان بزرگوارم در جاي جاي شهرستان مبارکه

لازم است ؛ با كمال تواضع و ادب خدمت شما بزرگواران؛ نهايت تشكر و امتنان خودم را از همراهی شما اعلام نمايم چرا که در اين چهار سال به غير از خوبي و لطف و محبت چيز ديگري از شما در ذهن خود ندارم و نديدم. اين چهار سال با راي و محبت شما؛ صاحب اعتبار و جايگاه گرديدم و خدا را شاهد ميگيرم كه در اين مدت لحظه ای از تلاش براي توسعه ، ارتقاء ، اعتبار و جايگاه وطنم ،استانم و حوزه انتخابيه ام دريغ نکردم وهيچوقت لطف شما را كه در اولين حضورِ حقیر ، با راي تاريخي و بالاترین آمار در طیِ ادوار گذشته، بنده را لايق خدمت دانستيد فراموش نخواهم کرد .
حال كه موعد ثبت نام براي انتخابات مجلس يازدهم به اتمام رسيد از تماس ها و مراجعه و لطف خيل زياد همشهريان عزيز جهت ثبت نام نه تنها خستگي چهار سال دوندگي شبانه روزي را از تنم به در كرد، بلكه شوق خدمت هميشگي براي وطن را در اين حقير صد چندان نمود.
اینجانب ضمن اداي احترام به تک تک مردم ِباصفای ِ حوزه انتخابيه ام ،در مقام خادمی مردم فهیم در مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات سال جاری ،خواهش دارم فرصت خدمت در شهرستان مبارکه را به دلسوزی پاکدست ،خوشنام و صادق در شهرستان بسپارند .

اينجانب نيز بر حسب وظيفه شرعي و قانوني خود ؛اعلام ميدارم همچنان تا روز اخر نمایندگی با همه توان پيگير مسائل و مشكلات شهرستان هستم و ان شاءالله درفرصتی مناسب گزارش مفصلی از خدمات وامتیازهایِ گرفته شده، خصوصا زیرساختهای ایجاد شده درشهرستان ” آنهم در سخت ترین بحران های کشور و دوران جنگ اقتصادی ” محضر شریفِ همشهریانِ بزرگوارم ارائه خواهم کرد و پس از ارائه گزارش ؛با ترازوی قضاوت مردمِ قدرشناس ؛ عملکرد خود را خواهم سنجید. باشد که مورد رضایت حضرت دوست قرار گیرد .

التماس دعا

نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی
زهرا سعیدی

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات