کد خبر : 57730 ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۰:۳۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مبارکه در مجمع نمایندگان استان اصفهان :

مبارکه با تقدیم بیش از 600 شهید یکی از شهرستان های شاخص استان اصفهان است

آخزین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان به میزبانی شهرستان مبارکه و با حصور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل استان برگزار گردید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، حمید عصارزادگان در مجمع نمایندگان استان اصفهان که به میزبانی شهرستان مبارکه برگزار گردید با اشاره به مباحث امنیتی در کشور گفت : بحمداله و به برکت خون شهدا و با همت و درایت مردم و مسئولین شهرستان مشکل امنیتی در مبارکه نداشتیم .

وی افزود: شهرستان مبارکه با تقدیم بیش از ۶۰۰ شهید یکی از شهرستان های شاخص استان اصفهان محسوب می شود که باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار گیرد.

حمید عصارزادگان با اشاره به استانی شدن ارزش افزوده گفت: قبل از اینکه ارزش افزوده استانی شود پولی به شهرستان آمده و زیرساختهایی با آن تشکیل شده که این زیرساخت ها اکنون نیازمند هزینه هایی برای خدمات و نگهداری از آنها می باشد .

وی افزود: امروز با استانی شدن این ارزش افزوده شهرداری ها با انبوهی از مشکلات و بدهی ها روبرو هستند.

رئیس شورای تامین شهرستان مبارکه به وجود ندامتگاه اسدآباد در شهرستان اشاره کرد و گفت: ندامتگاه اسدآباد در شهرستان مبارکه میزبان معتادان مواد مخدر از سایر نقاط استان بوده ولی اعتبارات و مباحث امنیتی بر دوش شهرستان مبارکه است.

عصارزادگان با انتقاد از کمبود نیرو در آموزش و پرورش شهرستان افزود: در ابتدای سال تحصیلی آموزش و پرورش مبارکه با کمبود ۳۰۰ معلم روبرو بود که با مشکلات موجود کمبود نیرو  از مرکز استان و شهرستان های همجوار تامین گردید.

فرماندار مبارکه با اشاره به بیکاری جوانان شهرستان گفت: امیدواریم قانون بومی پذیری در تمامی صنایع این شهرستان اجرایی گردد تا شاهد کاهش آمار بیکاری و اشتغال بیشتر جوانان شهرستان در صنایع مبارکه باشیم.

 

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات