کد خبر : 57723 ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۷:۵۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان در مبارکه:

پیگیری مدیران استان برای گرفتن بودجه اصفهان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: لایحه بودجه در حال شکل‌گیری است از مدت‌های قبل جلسات شورای برنامه‌ریزی استان فعال‌شده و قرار شد مدیران در سطح وزارتخانه‌ها پیگیری کنند و سهم استان را اخذ کنند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از فارس ، ایوب درویشی پیش از ظهر امروز در مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار داشت: مشکلاتی در سطح کلان کشور وجود دارد و معمولاً استان هم در بخشی از این مشکلات تاثیر گذار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان با بیان اینکه مسؤولان در رده‌های مختلف در کنار هم با تبادل‌نظر به‌پیش برد مسائل به توافق جمعی برسند، گفت: با توجه به شرایط حاکم بر کشور، فشارهای خارجی و تحریم‌های که توسط دشمنان وارد می‌شود در فصل حساس بودجه‌ریزی در کشور را هستیم و می‌طلبد مسؤولان وحدت بیشتری در حل مسائل کشور داشته باشند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس با رأی و مصوبه خود حالت اجرایی به بودجه می‌دهند، گفت: امسال شرایط خاصی حاکم است و باید اصلاح یا تغییراتی در ساختار بودجه صورت بگیرد، باید توجه ویژه هم به اصلاح قیمت بنزین داشته باشیم و این فرصت خوبی برای نمایندگان است.

درویشی با اشاره تصویب لایحه بودجه ۹۹ و نقش مدیران استانی در سهم بودجه استان، افزود: لایحه بودجه در حال شکل‌گیری است از مدت‌های قبل جلسات شورای برنامه‌ریزی استان فعال‌شده و قرار شد مدیران در سطح وزارتخانه‌ها پیگیری کنند و سهم استان را اخذ کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان در پایان با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای استان اصفهان، بیان کرد: بعد از پیگیری‌ها، لایحه بودجه به مجلس تقدیم می‌شود و باوجود نمایندگانی که استان اصفهان دارد این بودجه به‌خوبی تصویب می‌شود که البته باوجود مشکلات استانی ازجمله بحث تأمین آب زاینده‌رود و مشکلات صنایع طبیعتاً با همین تبادل‌نظرها حل خواهد شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات