کد خبر : 57339 ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۰:۱۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت یوم الله 13 آبان

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای یوم‌الله13 آبان، از همه مردم دعوت کردند تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی این روز بار دیگر فریاد دوری از ایادی استکبار و بدخواهان اسلام و انقلاب را طنین‌انداز کنند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن اين پيام به شرح زير است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

۱۳ آبان یاد و خاطره رویدادهای مهمی را در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی زنده می‌کند، تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، شهادت دانش آموزان مظلوم در ۱۳ آبان ۱۳۵۷و همچنین تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره)، سه رویدادی  هستند که هر یک به سهم خود نقش مؤثری در پیشبرد انقلاب اسلامی داشته‌اند.

همه رویدادهای این روز بزرگ تاریخی، پیام‌ها و درس‌هایی برای نسل کنونی و آینده در خود نهفته دارد که تقویت روحیه خودباوری، اعتمادبه‌نفس و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه‌ها و هجمه‌های دشمنان از مهم‌ترین این درس‌ها است.

۱۳ آبان تنها به‌عنوان یک مناسبت تاریخی ثبت‌نشده بلکه واقعه‌ای اثرگذار، پویا و آموزنده است که در بطن تاریخ  جاری است و تصویر روشنی را از “فهم عمیق، بیداری و استکبارستیزی ” یک ملت انقلابی به نمایش می‌گذارد.

حماسه بزرگی که یوم ا… سیزده آبان را جلوه بیشتری بخشید و نام آن را در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه ساخت، تجلی غیرت و حمیت ایرانی در جریان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ است که ایستادگی و پایداری و سازش‌ناپذیری ملت مسلمان ایران با استکبار را به‌عنوان ویژگی جدایی‌ناپذیر انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به رخ جهانیان کشید.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرينان ، شهدای دانش‌آموز و دانشجو ۱۳ آبان ، از عموم مردم شهیدپرور مبارکه دعوت می‌نماییم همچنان که در تمامی صحنه‌های انقلاب، حضوری مسئولانه و آگاهانه را به منصه ظهور گذاشتند، این بار نیز با حضور گسترده خود در تظاهرات ضد استکباری یوم ا… ۱۳ آبان، بار دیگر فریاد دوری از استکبار و بدخواهان اسلام و انقلاب را طنین‌انداز کنند.

سید محسن هاشمی- شهردار مبارکه

هدایت اله عباسیان – رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات