کد خبر : 57327 ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۰۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عصارزادگان فرماندار مبارکه در نشست خبری کنگره آیت اله مبارکه ای :

فضای صنعتی شهرستان کار را برای مسائل فرهنگی سخت کرده است/ به دنبال احیاء بیشتر مسائل فرهنگی در شهرستان هستیم

نشست خبری کنگره آیت اله مبارکه با حضور مسئولین شهرستان مبارکه برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حمید عصارزادگان صبح امروز در نشست خبری کنگره آیت‌الله سید محمدعلی مبارکه‌ای با اشاره به جایگاه خاص و ویژه شهرستان مبارکه گفت: مبارکه یکی از شهرستان های مهم و استراتژیک استان اصفهان می باشد.

وی افزود: وجود صنایع ملی همچون فولاد مبارکه ، سیمان سپاهان ، هفت تیر و … و وجود بیش از ۴۵۰ کارخانه در شهرک صنعتی به گونه ای بوده که شهرستان مبارکه را به یکی از قطب های صنعت استان تبدیل کرده است.

فرماندار مبارکه با اشاره به این فضای صنعتی شهرستان گفت: این صنعتی بودن شهرستان فضا را در شهرستان سخت کرده و به همین خاطر به مسائل فرهنگی کمتر پرداخته شده است.

حمید عصارزادگان با اشاره به وجود ۵ دانشگاه در شهرستان مبارکه افزود: آیت اله مبارکه ای یکی از شخصیت های علمی برجسته بوده و بیش از ۵۰ اثر تالیف شده از این عالم وجود داردکه نیاز بود با برگزاری چنین کنگره ی علمی این شخصیت به مردم شناخته شود.

حمید عصارزادگان به برگزاری کنگره آیت‌الله سید محمدعلی مبارکه‌ای طی ۲ هفته آینده اشاره کرد و گفت: شناخت این عالم بزرگ در سطح ملی و استانی برای شهرستان افتخار بزرگی است و می توان فضای فرهنگی شهرستان را با برگزاری چنین کنگره هایی احیا نماییم.

وی در پایان افزود : مزار این عالم بزرگ در تخت فولاد دومین قبرستان جهان می باشد.

خبرنگار: حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات