کد خبر : 57104 ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۰:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با پیگیری های نماینده مردم مبارکه صورت گرفت:

بازدید هیئت مدیره و جمعی از مدیران بانک ملی جمهوری اسلامی ایران از حوزه مستقل بانک ملی مبارکه

به دنبال منفک شدن حوزه بانک ملی شهرستان مبارکه از شهرضا با پیگیری نماینده شهرستان انجام‌گرفت؛بازدید هیئت مدیره و جمعی از مدیران بانک ملی، فرماندار و سرپرست بانک ملی استان از حوزه مستقل بانک ملی شهرستان مبارکه با دعوت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

زهراسعیدی در جریان این بازدید ضمن اشاره به مطالبات و‌ نیز گلایه های سالهای گذشته اهالی و صنایع محترم شهرستان مبارکه از مستقل نبودن حوزه بانک ملی شهرستان، تصریح کرد: تلاش شد این حوزه از شهرضا منفک و به طور مستقل به فعالیت بپردازد که خوشبختانه چندی قبل محقق و ابلاغ شد.

نماینده شهرستان مبارکه در مجلس یادآور شد: به دنبال این امر، گیشه های زیباشهر ، کرکوند و شهرک صنعتی نیز به شعبه ارتقا پیدا کرده و فعالیت خواهند کرد.

بنا به گفته سعیدی تعدادی از ۱۰ دستگاه ATM درخواستی در نقاط مختلف شهرستان از جمله وینیچه، تعاونی فرهنگیان و پایانه بار مبارکه نصب شده و تلاش می شود تا حد امکان باقیمانده نیز اخذ و نصب گردد.

بنابر این گزارش در جریان این بازدید درباره نواقص موجود در حوزه مستقل بانک ملی از جمله نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات