کد خبر : 57036 ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۰:۵۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاره باران آسمان سبحان :

هفتمین رقابت بهترین سخنگوی زبان انگلیسی و نخستین رقابت ستاره های نوجوان سبحان برگزار گردید(تصاویر)

رقابت بهترین سخنگوی زبان انگلیسی سبحان (Sobhan Best Speaker of English Contest 2019)به ابتکار مرکز آموزش زبان موسسه سبحان برای هفتمین سال متوالی در روز پنجشنبه 11 مهر ماه با حضور بیش از 500 نفر از زبان آموزان مؤسسه فرهنگی هنری سبحان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، این رقابت بی نظیر در سطح کشور که برای هفتمین سال متوالی اجرا می گردد، با هدف ایجاد انگیزه  و افزایش توانمندی زبان آموزان جهت مکالمه زبان انگلیسی برگزار گردید.

پیش از آغاز رقابت، مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری سبحان آقای محسن ملاحسینی ضمن خیر مقدم به همه مخاطبین وفادار و همیشگی خانواده سبحان، به ۵ نیاز اساسی انسان ها از جمله نیاز به آزادی، بقاء، تفریح، عشق، قدرت و از جمله نیاز به یادگیری به عنوان یکی از برترین نیاز ها  اشاره کرد.

ایشان نیاز به ارتباط با دنیای پیرامون را دلیل اصلی یادگیری زبان بین المللی عنوان کردند و یادگیری زبان انگلیسی را باعث افزایش توان حافظه و حس اعتماد به نفس عنوان کردند. آقای ملاحسینی در ادامه دلیل انتخاب مرکز زبان سبحان را ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و پایدار ، ۲۰ سال سابقه درخشان مراکز آموزشی سبحان در ارائه خدمات آموزشی، توجه به نیاز های واقعی زبان آموزان نظم و انسجام روند آموزشی مرکز در کنار ابتکاراتی همچون این رقابت بزرگ و بی نظیر و رقابت ستاره های نوجوان سبحان که برای اولین بار در کشور و به همت مؤسسه سبحان راه اندازی گردید عنوان کردند.

وی در پایان از همراهی و حمایت های مادی و معنوی مسئولین و مدیران شهرستان و عوامل برگزاری رقابت نیز تقدیر نمودند .

درادامه دکتر احمد عزیزخانی مدیر مرکز زبان موسسه سبحان ضمن ارائه گزارش سالیانه مرکز به رشد فراگیران سبحان و اقدامات مرحله نیمه نهایی رقابت اشاره داشتند و اجرای مرحله استانی و  نخستین رقابت کشوری این رقابت را متذکر شدند و به برخی از اقدامات جدید مرکز از جمله برگزاری آزمون و دوره های مکالمات جهانگردی با مدرک وزارت ارشاد ، دورهای تربیت مدرس، دوره زبان آلمانی و فرانسوی،آزمون های آزمایشی آیلتس، دوره فن ترجمه، مکالمه درسفر و مکالمات بازرگانی و ویژه مهاجرت، ازجمله برنامه های فعلی و آتی سبحان اشاره داشتند . ایشان در ادامه تغییرات جدید مرکز زبان سبحان از جمله تغییر در متد های آموزشی و استفاده از متد های روز دنیا و توجه به اصل کیفیت و مکالمه محوری در زبان آموزی را برای حضار تشریح کردند.

دکتر عزیزخانی در پایان با اشاره به عقد تفاهم نامه همکاری مابین مؤسسه سبحان با بیش از ۵۰ ارگان دولتی و سازمان ها و صنایع شهرستان مبارکه و استان اصفهان اشاره کرده و این موضوع  را یکی دیگر از امتیازات مؤسسه سبحان دانستند.

طی این مراسم گواهی نامه های پایان دوره دیپلم زبان انگلیسی سبحان به بیش از ۷۰  نفراز فارغ التحصیلان مرکز زبان سبحان که دوره های آموزشی زبان انگلیسی بزرگسالان را به صورت کامل فرا گرفته بودند، با حضور جمعی از مسئولین ، مدیر مسئول مؤسسه و مدیر مرکز زبان اعطا شد.

مرحله نهایی این رقابت با حضور ۱۰ نفر (Top Ten) از زبان آموزانی که بیشترین امتیازات مرحله نیمه نهایی را کسب کرده بودند آغاز شد که در نهایت خانم زینب نیکبخت رتبه اول ،آقای حسین کریمی رتبه دوم و آقای رضا عابدی رتبه سوم رقابت بهترین سخنگوهای زبان انگلیسی سبحان در سال ۲۰۱۹ را کسب نمودند و جوایز خود را که شامل تندیس، لوح و جوایز نقدی (۲۵۰ دلار و  دلار۱۵۰ و ۸۰ دلار ) می شد را از دست مسئولین دریافت نمودند

دومین برنامه ای که در روز پنج شنبه  مورخ ۱۱/۷/۱۳۹۸ برگزار گردید، رقابت ستاره های نوجوان سبحان بود که با هدف تقویت دانش، مهارت و اعتماد به نفس نوجوانان علاقمند به یادگیری زبان بین المللی به ابتکار و همت مؤسسه فرهنگی هنری سبحان برای اولین بار درسطح کشور به اجرا گذاشته شد.

مرحله نهایی این رقابت با حضور جناب آقای اسماعیل احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مبارکه و بیش از ۶۰۰ نفر از مخاطبین مرکز زبان سبحان و اولیاء آنها و اساتید موسسه سبحان  برگزار گردید.

در پایان  این رقابت پر هیجان ، آقای امیر حسین باقریان رتبه اول ،خانم سارا کاویان رتبه دوم و خانم فاطمه کریمی رتبه سوم رقابت ستاره های نوجوان سبحان در سال ۲۰۱۹ را کسب نموده و جوایز ویژه ای به همراه تندیس و لوح تقدیر دریافت نمودند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات