کد خبر : 56941 ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۷:۴۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه به مناسبت هفته نیروی انتظامی

شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر مبارکه در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان،متن پیام به شرح ذیل می باشد:

باسمه‌تعالی

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می‌کنند و به آن اعتماد دارند. مقام معظم رهبری)مدظله‌العالی(

نیروهای انتظامی حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم و همچنین مظهر اقتدار، نظم، مهربانی و رأفت در جامعه هستند چراکه پیشرفت و توسعه همه‌جانبه و پایدار، تنها در سایه نظم و امنیتی فراهم می‌شود که نیروهای انتظامی به جامعه هدیه می‌دهند.

بی‌شک امنیت و آرامش امروز جامعه ما، مدیون فداکاری‌ها و فعالیت‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان، فضایی امن و مناسب برای رشد و توسعه کشور مهیا شده و نام این نیرو، زنده کننده دلاوری و ایثارگری غیور مردانی است که با توکل به خداوند، برای برقراری امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر گام برداشته‌اند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان‌برکف که بی‌تردید کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه آنان زمینه‌ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است .

این‌جانبان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت ، مراتب تشکر و قدردانی را از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های فرماندهان و سربازان نیروی انتظامی بالأخص فرماندهی و پرسنل خدوم نیروی انتظامی شهرستان مبارکه ابراز و امیدواریم در سایه رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در پاسداری از خون شهیدان گران‌قدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه موفق و مؤید باشید .

سید محسن هاشمی- شهردار مبارکه

هدایت اله عباسیان-رییس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز