کد خبر : 56936 ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۲:۵۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام زهراسعیدی نماینده مردم مبارکه به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ،متن پیام به شرح ذیل می باشد:
نیروی انتظامی با شاخصه های اقتدار، صلابت و اخلاص که با تعهد، بصیرت و غیرت دینی و ملی آمیخته شده، در رویارویی با هر نوع ناامنی، ایجاد شرارت و بی‌نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی نقش آفرینی عظیمی داشته است تا حافظ منافع و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد .

آنچه مسلم است در این هنگامه جنگ اقتصادی که تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا به اوج خود رسیده و مردم همچنان با استواری پای آرمان های نظام و انقلاب ایسنادگی می کنند ، نباید از نقش تعیین کننده امنیت اجتماعی به سادگی گذشت .

امنیت به عنوان نیازهای اساسی هر جامعه و زمینه ساز توسعه و بالندگی در همه عرصه‌ها به‌ویژه در عرصه خودکفایی اقتصادی و افزایش ضریب اعتماد عمومی، سلامت و نشاط و پویایی جامعه است و در این راستا هم نیروی جان بر کف انتظامی با هوشیاری و تدبیر عملکرد موثری داشته است.

با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان سبز قامتان سرافراز ، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی در شهرستان مبارکه ، استان اصفهان و در سراسر ایران اسلامی تبریک می گویم و از درگاه ایزد منان استمرار در سربلندی و پایداری در سلامتی و توفیقات روزافزون را خواهانم .

🖊زهراسعیدی
عضوکمیسیون_اقتصادی_مجلس_شورای_اسلامی

ارسال دیدگاه

عکس روز