کد خبر : 56657 ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۴۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مدیریت شهری مبارکه به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی

شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه در پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرارسیدن سال تحصیلی جدید را تبریک گفتند

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی

لاله‌های دل‌سوخته‌ای که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند

سی ویکم شهریورماه یادآور پایداری، استقامت، رادمردی و رشادت‌های شهیدان، جانبازان و ایثارگران و نماد اتحاد و همدلی ملت بزرگ ایران اسلامی در برابر دشمنان است، دوران سرنوشت سازی که تا همیشه تاریخ به‌عنوان حماسه‌ای ماندگار ثبت‌شده و بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید.

دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ایران و بیانگر مقاومت بیداردلانی است که  هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند. روزهایی که جای‌جای میهن اسلامی‌مان، با پیروی و الگوپذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت، سرافرازانه در برابر دنیای کفر و استکبار، چون کوه ایستاد و بر بلندای قله‌ی افتخار، بیرق آزادگی را برافراشته نگه داشت. هم‌زمانی هفته ایثار و استقامت با ماه پیروزی خون بر شمشیر نشانه الگوپذیری کربلای ایران اسلامی از نهضت سرخ عاشوراست.

آنچه امروز داریم نیز از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان و همه دلیرمردان عرصه ایثار و مقاومت است پس باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری‌های آن‌ها باشیم و با برنامه‌ریزی درست و فرهنگ‌سازی مناسب، این فرهنگ غنی و ماندگار ایثار و شهادت را به جوانان و نوجوانان و حتی نسل‌های آینده انتقال دهیم و این میراث عظیم و ماندگار را به‌عنوان ویترینی از رشادت‌ها و فداکاری‌ها به همگان بشناسانیم.

تقارن اول مهر، بهار تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، یادآور این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله‌های دل‌سوخته‌ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان گلگون‌کفن و رزمندگان دلیر ایران اسلامی و پاسداشت هفته دفاع مقدس و همچنین با عرض تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به همه ره پویان و پویندگان عرصه علم دانش، دانش آموزان و دانشجویان عزیز و معلمان و اساتید فرهیخته ، از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون مردم شریف مبارکه را در پرتو منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مسئلت می‌نماییم.

سید محسن هاشمی- شهردار مبارکه

هدایت اله عباسیان- رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز