کد خبر : 56382 ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۰:۰۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرمانده انتظامی استان اصفهان:

نیروی انتظامی در برابر مخلان نظم و قانون مقتدرانه می ایستد

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی در برابر مخلان نظم و قانون مقتدرانه می ایستد و در اجرای عدالت اجتماعی مستحکم عمل می کند.

مهدی معصوم بیگی عصر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان فریدن با بیان اینکه مأموریت‌های نیروی انتظامی بر پایه اقتدار و رأفت انجام خواهد شد، اظهار داشت: اگر این دو مؤلفه تحقق یابد به تراز واقعی نظام خواهیم رسید.

وی افزود: تراز واقعی نظام همان افق بلندی که در دامنه‌های آن قرار داریم و در حقیقت مقدمه ظهور است و باید پرچم انقلاب به دست صاحب اصلی آن یعنی امام زمان عج الله برسد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه سرمایه اجتماعی و دامنه رأفت نیروی انتظامی باید به حدی گسترش پیدا کند که مردم آنها را از خود بدانند و در انجام مأموریت‎‌ها موفق شود، ابراز داشت: نیروی انتظامی باید در اجرای قانون در مقابله با گردنکشان و مخلان نظم و امنیت مقتدرانه بایستد و در اجرای عدالت اجتماعی مستحکم عمل کند.

وی تصریح کرد: نیروهای انتظامی در اقصی نقاط کشور در برقراری نظم و امنیت و دفاع از کشور مجاهدانه تلاش می‌کنند و امروز با همکاری سایر نیروهای نظامی کشور چتر کامل امنیت در کشور گسترده شده است.

معصوم‌بیگی افزود: دشمنان برای مخدوش کردن چتر امنیت کشور از هر تلاشی دریغ نخواهند کرد اما چتر امنیت نظام با ارادت و درایت نیروهای انتظامی و نظامی مخدوش نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه چهره کشور حال و هوای محرم به خود گرفته است، گفت: در هر نقطه از کشور بیرق سیاه عزاداری سیدالشهدا به گونه‌ای برافراشته شده که گویا واقعه عظیم عاشورا به تازگی اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تأکید کرد: مسیر سیدالشهدا (ع) با بصیرت و قدرت باید ادامه داشته باشد چراکه عزت نظام و حرف داشتن جمهوری اسلامی در خاورمیانه مدیون مجاهدت و رشادت‌های امام حسین (ع) در صحنه عظیم کربلا است.

به گزارش مهر، در این مراسم از خدمات سرهنگ رضا محمدی قدردانی و سرهنگ مختار بهارلو به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان فریدن معرفی شدند.

ارسال دیدگاه

عکس روز