کد خبر : 56079 ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۴۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک مجموعه مدیریت شهری مبارکه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه در پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفتند

متن پیام به شرح ذیل می باشد:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز ما در طول سال‌های سخت اسارت ، ملت ایران را روسفید و سربلند کرد …یکایک ملت ایران باید این خاطره و خاطرات شبیه آن را زنده نگهدارند و آن‌ها را قدر بدانند.

 «مقام معظم رهبری»

سلام خدا بر آزاد مردانی که صبورانه رنج اسارت را تحمل کردند و با سرافرازی همچون کبوترانی رسته از بند، به آغوش میهن اسلامی بازگشتند.

۲۶ مردادماه یادآور آغاز بازگشت آزادگان به خاک پاک میهن اسلامی است ، بازگشت سرو قامتانی که با عزم و ایمان راسخ و وصف‌نشدنی خود در برابر فشارهای جسمی و روحی دشمنان بعثی ایستادگی کردند و از شکنجه‌های مزدوران هراسی به خود راه ندادند .

جان‌فشانی‌های بی‌منت و ازخودگذشتگی‌های دلاورانه، ویژگی انسان‌های بزرگ و پایمردانی است که در دفاع از کیان نظام اسلامی جان‌برکف نهادند و رنج و اندوه دوری را صبورانه تحمل کردند.

این‌جانبان  ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور عزیزمان ایران اسلامی، این مناسبت خجسته را به محضر خانواده معظم شهدا ، جانبازان، آزادگان و شهروندان شریف  مبارکه تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون این رزمندگان سرافراز را تحت عنایات حضرت ولی‌عصر عج الله تعالی فرجه الشریف و فرماندهی معظم کل قوا از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نماییم.

سید محسن هاشمی-شهردار مبارکه

هدایت اله عباسیان _رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه

اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز