کد خبر : 56075 ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۱:۱۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولین برای رفع نگرانی مردم از آب آشامیدنی تلاش دو چندان کنند / اصلا قابل قبول نیست اعتبارات حوزه راه از شهرستان بازگردد

زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری نسبت به دغدغه مردم برای آب آشامیدنی هشدار داد .

سعیدی در شورای اداری شهرستان که پنج شنبه ٢۴ مردادماه با حضور ائمه جمعه شهرستان مبارکه، دبیر و مدیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در اصفهان و مسئولین شهرستان برگزار شد ، نگرانی مردم نسبت به آب آشامیدنی شهرستان را مورد توجه قرار داد و به مسئولین مرتبط برای تلاش به منظور آزمایش های جدید و رفع نگرانی مردم تاکید کرد .

نماینده مردم شهرستان مبارکه با تقدیر از مردم بابت همراهی با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ظهار داشت : در برهه کنونی که کشور با تحریم های ناعادلانه آمریکا مواجه شده است ، برای حفظ استقلال سیاسی ، مقاومت را برگزیده ایم و برای استمرار در عزت و اقتدار کشور به این مقاومت که در هشت سال دفاع مقدس و در حفاظت از کشور و دفاع از وطن و حریم اهل بیت ، برای آن شهید داده ایم ، ادامه خواهیم داد و در این بین همراهی مردم قابل ستایش و شایسته است مسئولین فرصت بیشتر و توان بالاتری را برای خدمت رسانی بگذارند .

زهرا سعیدی همچنین به حضور موثر بنیاد برکت در حمایت از اشتغال های زود بازده در شهرستان مبارکه اشاره کرد و اظهار داشت : شهرستان مبارکه در بین پنج شهرستان برتر کشور است که بنیاد برکت برای حمایت از اشتغال زود بازده تسهیلات ارائه داده است .

نماینده شهرستان مبارکه و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از نتیجه بخش نبودن برخی پروژها اظهار داشت : در شرایطی که طی یکی دو سال گذشته اعتبارات خوبی در حوزه راه جذب کردیم ، به هیچ وجه قابل قبول نیست که بدلیل توجیهاتی از قبیل آزادسازی و مشکلات مدیریتی شهری این اعتبارات بازگردد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در شورای اداری این شهرستان به خوشرویی و برخورد منطقی با مردم ، مقابله با فساد اداری ، ایجاد نشاط اسلامی ، توسعه اماکن ورزشی در شهرها ، بخش ها و روستاها تاکید کرد .

زهرا سعیدی با اشاره به آلابندگی صنعت فولاد مبارکه توضیح داد : با وجود هزینه های هنگفتی که برای رفع آلایندگی صورت گرفته اما قسمت هایی از این صنعت همچنان در لیست آلاینده قرار گرفته و باید برای رفع آن هم تلاش کنند .

نماینده مردم شهرستان مبارکه تصریح کرد : اولویت ما صنایع مردم است و در دوران خدمتم طی سه سال گذشته، وضعیت آلایندگی را مکتوب و شفاف طبق اعلام سازمان محیط زیست به مردم اعلام کرده و خواهم کرد .

نماینده مردم در شورای اداری انتقاد مردم از اختلاف ها و تبعیض ها را هم مورد توجه قرار داد و تاکید کرد : در برهه کنونی مسئولین ادارات باید اعتماد مردم را ارج نهاده و با بالاترین توان در راستای خدمت رسانی به آنها حرکت تا حداقل با توجه به امکانات موجود بتوان رضایت مردم را جلب کنند.

گفتنی است به پیشنهاد زهرا سعیدی عضو هیات رییسه فراکسیون ، قرآن ، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی،. مصوب شد تا شورای اداری شهرستان مبارکه از این پس با حضور جمعی از فعالان قرآنی شهرستان برگزار شود تا از این پس ادارات نیز بیشتر از قبل فعالان قرانی را حمایت کنند .

ارسال دیدگاه

عکس روز