کد خبر : 56069 ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۰۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مبارکه : خوش رویی با ارباب رجوع وظیفه مدیران است/ با رعایت اصل بی طرفی انتخاباتی پرشور خواهیم داشت

جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه با حضور فرماندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، دبیر ستاد غدیر استان اصفهان ، اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری در فرمانداری مبارکه برگزار گردید

فرماندار مبارکه در جلسه شورای اداری با اشاره به اعیاد قربان و غدیر اشاره کرد و گفت:مردم شهرستان مبارکه در امور فرهنگی و مذهبی همیشه همراه و همگام بوده و باید به گونه ای برنامه ریزی شود که عید غدیر به بهترین شکل در شهرستان برگزار گردد

حمید عصارزادگان به شرایط اقتصادی و مشکلات مردم نیز اشاره کرد و افزود: مدیران شهرستان باید با توجه به تاکیدات استاندار محترم یک روز در هفته را به ملاقات عمومی با مردم اختصاص داده و مشکلات مردم را شنیده و برای رفع آن تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: مدیران شهرستان باید خوشرویی در تکریم ارباب و رجوع به خصوص افراد ناتوان و بی پناه را سرلوحه کار خود قرار دهند.
فرماندار مبارکه با اشاره به صنایع موجود در شهرستان افزود: مدیران با کمک به صنایع تولیدی هم در جهت کاهش آمار بیکار و هم در جهت رونق تولید با عزم جدی گام بردارند.
حمید عصارزادگان با تاکید بر تسهیل در رفع مشکلات مردم خاطر نشان کرد: مدیران ادارات شهرستان از بروکراسی های دست و پاگیر در ادارات دست برداشته و به رفع مشکلات مردم کمک کنند.
رئیس شورای اداری شهرستان مبارکه با اشاره به انتخابات پیش رو گفت:در پایان سال یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی کشور یعنی انتخابات مجلس شورای اسلامی را خواهیم داشت.
حمیدعصارزادگان به تاکیدات و توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات صحیح اشاره کرد و گفت: هرکجا به توصیه های رهبر معظم انقلاب توجه کرده ایم موفق بوده و هرکجا عمل نکردیم زیان دیده ایم و باید به عنوان یک امانت دارد در صیانت از رای مردم و حق الناس تلاش کنیم.
فرماندار مبارکه خاطر نشان کرد: در شرایط تخریم و جنک اقتصاذی هز روز دشمن در صدد ضربه زدن به کشور بوده ولی با سیاست های دولت تدبیر و امید و حضور و همراهی حداکثری مردم در انتخابات بار دیگر دشمنان را مایوس خواهیم کرد
وی افزود: تمامی دست اندرکاران امر انتخابات باید با رعایت اصل بی طرفی و حق الناس بودن انتخابات تمامی موازین را مد نظر قرار داده و کلیه امکانات و تجهیزات را برای برکزاری انتخاباتی با شکوه فراهم کنند.
رئیس شورای اداری در پایان از مدیران قبلی برخی ادارات تشکر و مدیران جدید را معرفی نمود

خبرنگار:حامدکیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز