کد خبر : 55987 ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۴۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه مناسبت ۱۷ مرداد ؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران تبریک گفت

حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه مناسبت ۱۷ مرداد ؛ روز خبرنگار را به اصحاب رسانه، مطبوعات و خبرنگاران تبریک گفت در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

طبق بیانات داهیانه مقام معظم رهبری اگر زحمات شما [خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود… شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.۱۳۸۰/۰۸/۲۳
خبرنگاری یک موهبت الهی است که باید قلم آن برای خدمت به فرهنگ، مردم، اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفته شود.

آنچه در این عرصه مهم است رعایت انصاف و اخلاق حرفه ای خبرنگاری است که می تواند نقش مهمی در اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و ایجاد بستر مناسب برای رشد و توسعه روزافزون جامعه ایفا کند.

در دنیای کنونی این خبرنگاران رسانه ها هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می کنند. آن ها، از یک طرف درد دل مردم را می شنوند و به مقامات بالا انتقال می دهند، و از سوی دیگر، پاسخ های مسئولان را به آگاهی مردم می رسانند.واز دیگر وظایف خبرنگاران است که به بالندگی نظام و نیز پاسخگو بودن مسئولان یاری می رسانند.

اینجانب روز خبرنگار را به همه صاحبان اندیشه و قلم، روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان خبری و اصحاب رسانه شهرستان مبارکه که در تبیین و تحلیل موضوعات و انعکاس اخبار و اطلاع رسانی خدمات نظام در تلاش هستند، تبریک عرض می نمایم.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات