کد خبر : 55913 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۱۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم مبارکه در مجلس: همه باید برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی تلاش کنیم

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در شرایط کنونی همه باید برای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی تلاش و ایستادگی کنیم، گفت: جای خوشحالی است که کارخانه پلی اکریل ایران به چرخه تولید بازگشته و پویا و سرزنده به فعالیت خود در این عرصه ادامه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از ایرنا ، زهرا سعیدی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج مبارکه افزود: نیروها و پرسنل این کارخانه که مدتی پیش در حال تعطیلی بود امروز درخواست و تقاضای ارتقا دارند.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:نباید اجازه دهیم تولید در کارخانجات و واحدهای تولیدی استان و شهرستان متوقف شود.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان مبارکه از مردم خوبی برخوردار است اما از امکانات و زیرساخت ها بی بهره است تصریح کرد: به راحتی و با گذر از کوچه ها و خیابانهای این شهرستان می توان معنای کم برخورداری را دریافت.

سعیدی بیان کرد : نباید پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصدی بیکار داشته باشیم.

وی اضافه کرد: وعده اشتغال فرزندان جانبازان ۷۰ درصدی شهرستان مبارکه داده شده و تلاش می کنیم که با جذب سرمایه گذاران بتوانیم مشکل فرزندان شهدا و جانبازان را برطرف کنیم.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رتبه اشتغال این شهرستان در سالهای گذشته چند پله ارتقا پیدا کرد، ادامه داد: فرآیند جذب فرزندان جانبازان ۷۰ درصد هم در حال انجام است و به زودی این افراد هم مشغول به کار می شوند.

وی خاطرنشان کرد: فرماندهای نظامی و انتظامی در جمهوری اسلامی ایران بعنوان نیروهای نظامی در کنار مردم نیستند بلکه بعنوان دوست، همراه و معتمد همراه و همگام با مردم در همه صحنه ها حضور دارند.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار محمد نصر اصفهانی با اهدا لوح، تقدیر و سرهنگ دوم پاسدار علی اصغر عطایی به سمت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مبارکه منصوب شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز