- سیمای استان - http://simayeostan.ir -

فرماندار مبارکه : امنیت امروز مرهون تلاش شبانه روزی سپاه پاسداران و نیروهای نظامی و امنیتی است

در این مراسم حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه با اشاره به نقش سپاه در امنیت کشور افزود: امنیت امروز که بر جامعه ما حاکم است مرهون تلاش شبانه روزی سپاه و نیروهای نظامی و امنیتی است.

فرماندار مبارکه به امنیت مرزهای جغرافیایی نیز اشاره کرد و گفت : امروزه با توجه به اینکه هر روز دشمن انقلاب و کشور ما را تهدید می کند و سعی بر ایجاد ناامنی در مرزهای کشور را دارد اما شاهد افزایش امنیت در کشور هستیم .

وی افزود: در شهرستان مبارکه در سال گذشته هیچ گونه مسائل امنیتی وجود نداشته که این نشان از همبستگی و همراهی مردم عزیز شهرستان و تلاش های شبانه روزی نیروهای مخلص سپاه پاسداران ، نیروهای جان بر کف انتظامی و نیروهای تیز بین و هوشیار اطلاعات و امنیتی بوده است .

فرماندار مبارکه به تلاشهای سرهنگ نصر در مدت ۳سال خدمت در شهرستان اشاره و خاطر نشان کرد: روحیه بالای ایثار و خدمتگذاری که سرهنگ نصر در دوران مسئولیت خود داشت توانست سپاه ناحیه مبارکه را موفق و شهرستان را در مقاطع مختلف به موفقیت برساند.

در پایان این مراسم از زحمات سه ساله سرهنگ نصر در دوران تصدی فرماندهی سپاه ناحیه مبارکه تجلیل و سرهنگ عطایی به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه مبارکه معرفی گردید.

خبرنگار: حامد کیانی