کد خبر : 55886 ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۹:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه اصفهان:

تحریم‌های شخصیت به شخصیت آمریکا تاثیری در عزم ملت ایران ندارد

امام جمعه اصفهان گفت: آمریکا روندی بی نتیجه را در تحریم شخصیت به شخصیت مسئولان ایران در پیش گرفته است چراکه این ترفندها هیچ تاثیری در عزم ملت ایران در مبارزه با استکبار ندارد.

آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: کشور آمریکا در هر کجای جهان پا گذاشته یا نفوذ کرده است جز جنگ و کشتار بی امان ثمره ای نداشته است همان گونه که امروزه در جنگ یمن و کشته شدن مسلمانان این کشور و کودکان بیگناه جلوی چشم مدعیان حقوق بشر نقش دارد.

وی با با اشاره به تحریم وزیر امور خارجه ایران، تاکید کرد: آمریکا روندی بی نتیجه را در تحریم شخصیت به شخصیت مسئولان ایران در پیش گرفته است چراکه این ترفندها هیچ تاثیری در عزم ملت ایران در مبارزه با استکبار ندارد و به گفته روشن امام خمینی (ره)  به واقع آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

باید مراقب نقشه‌های دشمن و نفوذ فرهنگی آنها باشیم

امام جمعه اصفهان با تاکید بر اینکه باید مراقب نقشه‌های دشمن و نفوذ فرهنگی آنها در کشور از راه های مختلف باشیم، تاکید کرد: دشمن در خیانت کردن بسیار زیرک است، عهد آنها ناپایدار است و بر این اساس باید سعی کنیم مراقب افراد و رسانه هایی که سخنان فریبنده دشمنان را باور می کنند و همچنان در پی ارتباط با آمریکای بدعهد هستند باشیم.

مناظرات علمی امام جواد (ع) در تاریخ شیعه معروف است

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان با تسلیت شهادت امام جواد (ع) ابراز داشت: ایشان در سنین کودکی به مقام امامت و در سن ۲۵ سالگی به شهادت رسیدند و در  طول عمر کوتاه خود مناظرات علمی با عالمان فرقه‌های اسلامی داشتند که در تاریخ شیعه بسیار ارزشمند و معروف است.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به سالروز شهادت شیخ فضل الله نوری نیز ابراز داشت: شیخ فضل‌الله نوری از رهبران مشروطه بود و با تلاش ایشان و سایر علمای طراز اول اسلامی آن زمان، مظفرالدین شاه حکومت مشروط به قانون را پذیرفت.

بسیاری از طلاق ها از عدم انتخاب آگاهانه ناشی می شود

آیت اله طباطبایی نژاد در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه اصفهان به اهمیت انتخاب همسر اشار کرد و گفت: همسر باید رفیق و همراه همیشگی زندگی انسان باشد و بر این اساس جوانان باید در پی انتخاب همسری هم کفو  خود باشند چرا که بسیاری از طلاق ها  از عدم توجه درست در انتخاب  همسر هم شان و هم کفو در ابتدای ازدواج پیش می آید.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات