کد خبر : 55631 ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۹:۱۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سعیدی مبارکه در تذکر شفاهی:

مسئولان قدر کشاورزان کشور را بدانند

نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: در روزهایی که با بحران کشت و کار و بحران آب مواجه بودیم، کشاورزان زحمت‌کش کشورمان همکاری بسیار خوبی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، زهرا سعیدی مبارکه در نشست علنی روز یکشنبه، ۳۰ تیر ماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از اقدام انقلابی نیروهای نظامی و انتظامی کشور گفت: ان‌شاء الله خدا آنها را برای کشور همیشه محفوظ بدارد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع من کشت بهاره و کشت کشاورزان شهرستان مبارکه اصفهان است.

وی افزود: از وزیر نیرو درخواست دارم و از کسانی که می‌خواهند برای کشاورزان کشور تصمیم‌گیری کنند؛ قدر این کشاورزان را بدانید.

سعیدی مبارکه تصریح کرد: در روزهایی که با بحران کشت و کار و بحران آب مواجه بودیم، کشاورزان کشور با ما همکاری کردند، با کشاورزان همکاری داشته باشیم. البته امسال همکاری بسیار خوبی انجام شده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: از مسئولان خواهش می‌کنیم تصمیماتی که در ادامه مسیر گرفته می‌شود به گونه‌ای باشد که اسباب تکدر خاطر کشاورزان را فراهم نکند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: خواهش من از استاندار محترم، وزیر نیرو و معاونان مربوطه این است که تدبیرشان به گونه‌ای باشد که با پیگیری و فشار و ناراحتی کشاورزان انجام نشود و همراهی بیشتری با کشاورزان داشته باشند.

سعیدی مبارکه در پایان خاطر نشان کرد: ان‌شاء الله به برکت باران و بارندگی که امسال انجام شده است، کشاورزان کشور بتوانند کشت و کار خودشان را به خوبی برداشت کنند.

ارسال دیدگاه

عکس روز