کد خبر : 55628 ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۱:۴۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مبارکه : در سال رونق تولید با اتکا به توان داخلی سهم عظیمی در کاهش آمار بیکاری خواهیم داشت

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در جلسه رونق تولید با اشاره به حضور سپاه در مسائل اجتماعی افزود : سپاه پاسداران به برکت خون شهدا توانسته علاوه بر مسائل امنیتی در مسائل اجتماعی هم ورود پیدا کرده و کمک های شایانی را به مردم ارائه کند. فرماندار مبارکه افزود […]

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در جلسه رونق تولید با اشاره به حضور سپاه در مسائل اجتماعی افزود : سپاه پاسداران به برکت خون شهدا توانسته علاوه بر مسائل امنیتی در مسائل اجتماعی هم ورود پیدا کرده و کمک های شایانی را به مردم ارائه کند.

فرماندار مبارکه افزود : با توجه به مباحث اشتغال جوانان ،با راه اندازی شبکه های مردمی و ارائه تسهیلات اشتغالزایی می توان آمار بیکاری را کاهش داد.

حمید عصارزادگان با اشاره به آمار بالای ۸۰ درصد مراجعین جهت اشتغال گفت: در ملاقات های مردمی بالای ۸۰ درصد مراجعات جهت اشتغال جوانان است که با بسترهای موجود در شهرستان می توانیم سهم عظیمی در اشتغال جوانان داشته باشیم .

وی افزود: در سال رونق تولید می توانیم با اتکا به توان داخلی و ایجاد اشتغال سهم عظیمی در کاهش آمار بیکاری داشته باشیم .

فرماندار مبارکه به تعاملات صورت گرفته با شهرک علمی تحقیقاتی نیز اشاره کرد و گفت: طی جلساتی که در شهرک علمی تحقیقاتی با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت مقرر گردید شعبه ای از این شهرک در دانشگاه آزاد مجلسی دایر تا با اتکا به توان داخلی سهمی در خودکفایی صنایع شهرستان داشته باشیم.

حمید عصارزادگان به تشکیل بنیاد برکت در شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: بنیاد برکت در شهرستان مبارکه سهم به خصوصی در تولید اشتغال خواهد داشت .

وی افزود: ارائه تسهیلات و ایجاد اشتغال توسط بنیاد برکت شهرستان مبارکه را جزء ۵ شهرستان برتر قرار داده است که با تلاش تمامی مسئولان باید به رتبه اول دست پیدا کنیم.

عصارزادگان به ظرفیت های نهادهای دولتی و انقلابی شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: نهادهای دولتی و انقلابی شهرستان باید در کنار هم با کارهای جهادی نسبت به رونق تولید گامهای موثر برداشته و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

خبرنگار:حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز