کد خبر : 55598 ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۱۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی :

تمام تلاش و اولویت ما اتصال شهرستان مبارکه از طریق قطار شهری به مرکز استان است

جلسه بررسی مشکلات و موانع پروژه قطار شهری مبارکه با حضور نماینده مردم در مجلس ، فرماندار ، شهردار مبارکه ، شهردار زیباشهر ، شهردار مجلسی ، مدیرعامل شرکت عمران مجلسی و نماینده شرکت فولاد مبارکه برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، در این جلسه نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته جهت اجرایی شدن این پروژه گفت: طی سه سال گذشته تمام تلاش خود را از طریق وزارت راه ؛ سازمان برنامه و بودجه و کمسیون بودجه مجلس جهت اخذ ردیف ملی برای این پروژه انجام دادیم و توانستیم پروژه قطار شهری مبارکه – مجلسی – بهارستان را دارای ردیف بودجه اعتبار ملی کنیم که این ضمانت اجرایی اراده همگان را در تحقق این آرزوی دیرینه محقق خواهد کرد .

وی افزود: تمام تلاش و اولویت ما این است شهرستان مبارکه را از شهر مجلسی به بهارستان و مرکز استان هز طریق قطار حومه ای متصل کنیم .

زهرا سعیدی به توافقات صورت گرفته با فولاد مبارکه نیز اشاره کرد و گفت: وزارت راه و شهرسازی ، شرکت شهرهای جدید؛راه آهن با مدیرعامل وقت فولاد مبارکه توافق شد تا تکمیل قطار شهری از این مسیر عملیاتی گردد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه افزود: توافقی نیز با حضور رییس کمیسیون عمران مجلس و سه تن ازمعاونین وزیر راه ؛ مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ؛مدیرکل راه و شهرسازی استان ؛فرماندار و مدیرعامل شرکت عمران مجلسی در کمیسیون عمران برگزار گردید تا با همکاری وزارت راه نماینده و فرماندار تمامی پیگیری ها انجام و اسناد مناقصه توسط شرکت عمران مجلسی منتشر گردید که ظاهر امروز آخرین فرصت شرکت در مناقصه است .

سعیدی با انتقاد از برخی کوتاهی مدیران گفت: کارهای سخت در این مسیر انجام شده و از مدیران استان و شهرستان درخواست داریم مشکلات استانی و شهرستانی را هرچه سریعتر مرتفع کنند تا بتوانیم این پروژه را به زودی عملیاتی کنیم .

وی افزود:با توجه به ایجاد ناخواسته ی مشکلات توسط صنایع برای مردم شهرستان؛ مترو حداقل حق مردم شهرستان مبارکه است و باید این پروژه را در جهت رفع آلایندگی شهرستان و تسریع در عبور و مرور مردم عملیاتی و اجرایی کنیم .

خبرنگار : حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز