کد خبر : 55587 ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۸:۳۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی:

آسمان بیشتر مناطق کشور صاف است/ هوای تهران بین ۳۴ تا ۴۲ درجه

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش پراکنده در جنوب کشور گفت: در سایر مناطق کشور آسمان صاف است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، احد وظیفه اظهار کرد: طی دو روز آینده برای سواحل دریای خزر ابرناکی همراه با بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب و شرق فارس رشد ابر و رگبار موقتی باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

وی در ادامه گفت: از روز شنبه (۲۹ تیرماه) تا اواسط هفته آینده آسمان صاف و تداوم هوای گرم تابستانی در کل کشور انتظار می‌رود. همچنین رشد ابرهای همرفتی در جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان در بعد از ظهر و اوایل شب ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به‌ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با خیزش گرد و خاک رخ می‌دهد و شرق دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه در پایان اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۸ تیرماه) صاف در بعد از ظهر همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای این روز ۴۱ و ۳۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان پایتخت شنبه (۲۹ تیرماه) صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در گرم‌ترین زمان به ۴۱ و در خنک‌ترین زمان به ۳۴ درجه سانتیگراد می‌رسد. گرم‌ترین شهر کشور اهواز خواهد بود که دمای هوا در روز جمعه و شنبه در گرم‌ترین زمان به ۵۰ درجه سانتیگراد می‌رسد.

ارسال دیدگاه

عکس روز