کد خبر : 55566 ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۷:۲۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عصارزادگان رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه در جلسه این شورا عنوان کرد :

اخذ هرگونه وجه در هنگام ثبت نام از اولیای دانش آموزان ممنوع است

فرماندارمبارکه ؛ با توجه به کمبود منابع در آموزش و پرورش اولیا در صورت امکان در طول سال تحصیلی به مدارس کمک کنند

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان، حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه در این جلسه ضمن تشکر از برگزار کنندگان کنکور سراسری ۹۸ گفت: آزمون سراسری سال ۹۸ در فضای آرام و بدون هیچ مشگلی با همراهی تمامی دستگاهها برگزار گردید.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه افزود: فضای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه فضایی بسیار آرام و خوب بوده و این نشان از تعهد کارکنان و فرهنگیان این نهاد است.

عصارزادگان به فصل تابستان اشاره کرد و گفت: در فصل تابستان فشار بر آموزش و پرورش زیاد است زیرا بحث ثبت نام دانش آموزان ، کلاسهای تابستانه و نقل و انتقالات معلمان در دستور کار این نهاد است.

فرماندار مبارکه معلمان را به تزریق امید به جوانان توصیه کرد افزود: معلمان به عنوان چهره های تاثیر گذار در جامعه باید امید به آینده را به جوانان و نوجوانان تزریق کنند.

وی گفت: امروز با پیشرفت تکنولوژی جوانان به سوی فضای مجازی رفته اند که باید آموزش و پرورش از نکات مثبت این فضا برای بهره مندی جوانان از این فضا استفاده کند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه به معوقات فرهنگیان نیز اشاره و افزود: در سال گذشته معلمان با توجه به مشکلات و معوقات خود در برخی از شهرهای کشور تجمعاتی داشتند که با درایت معلمان و فرهنگیان در شهرستان مبارکه این تجمعات صورت نگرفت .

حمید عصارزادگان با اشاره به فرهنگ صرفه جویی و نقش آموزش و پرورش در این امر گفت: آموزش و پرورش در این شرایط اقتصادی می تواند خانواده ها را به فرهنگ صرفه جویی آشنا و این فرهنگ را در بین خانواده ها نهادینه کند.

فرماندار مبارکه به اعتراض برخی اولیا در هنگام ثبت نام نیز اشاره کرد و افزود: سال گذشته در مباحث ثبت نام برخی اولیا اعتراضاتی داشتند که امسال با برنامه ریزی آموزش و پرورش مشکلی در ثبت نام دانش آموزان نبوده است.

وی گفت: پرداخت هزینه در هنگام ثبت نام ممنوع بوده ولی اولیا با توجه به منابع محدود آموزش و پرورش در طول سال تحصیلی به صورت خود جوش کمکهایی را در حد توان به مدارس داشته باشند

خبرنگار:حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات