کد خبر : 55417 ۱۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۰۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک فرماندار مبارکه به مناسبت میلاد حضرت معصومه و روز ملی دختران

فرماندار مبارکه با صدور پیامی ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختران را به یکایک دختران توانمند شهرستان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ؛ در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز دهه کرامت، گرامیداشت میلاد فرخنده شفیعه روز جزا و بانوی کریمه اهل بیت (ع) ، حضرت فاطمه معصومه(س) است و پایان این دهه عزیز ، خجسته زاد روز طلوع هشتمین آفتاب سپهر امامت و ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) را به جشن و سرور می نشینیم.

حضرت معصومه (س) گوهر گران‌قدری است که درخشندگی او چشم همگان را مجذوب پاکی و قداست خویش نموده است. او سرچشمه خوبی‌ها و کمالات بی‌حد است.

نامگذاری چنین روزی فرصت مناسبی برای گردآمدن حول شخصیت گرانقدر حضرت معصومه (س) به عنوان اسوه کامل اخلاق واخلاص است و مشارکت این قشر از جامعه در برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی ضرورت ارایه الگویی نظیر حضرت معصومه (س) به دختران را بیش از پیش اهمیت می بخشد.

بی شک هرانسانی درجهت نیل به توسعه وتعالی روحی ومعنوی نیازمند الگویی مناسب می باشد. مادران فردای ایران یعنی دختران امروز نیز با تأسی ازوجود دختربزرگواری که متصف به صفات عفت، شجاعت، تقوا، علم وحلم می باشد آینده خود رادرجهت فردایی بهتر بیمه خواهندنمود.

اینجانب میلاد این شخصیت بزرگوار وهمچنین روز دختر را خدمت تمامی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه دختران نجیب وعفیف شهرستان مبارکه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای همه آنها آرزوی توفیق وسعادت دارم.

حمید عصارزادگان

فرماندار شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز