کد خبر : 55128 ۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۷:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک فرماندار و نماینده مردم شهرستان مبارکه به مناسبت هفته قوه قضائیه

حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه و زهرا سعیدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن گرامی داشت یادو خاطره شهدای هفتم تیر ، هفته قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هوالعادل أفضَلُ الخَلقِ أقضاهُم بِالحَقِّ بهترین مردم کسی است که بیش از دیگران به حق، داوری کند. امام علی‏(ع)

کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری ، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و آنگاه که این خدمت سترگ در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد ، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چرا که حضرت باریتعالی خود بزرگ دادگر و عادل است و دادگاه عدلش عالمیان را فراگیر.

هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در قوه قضایی کشور اسلامیمان و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضایی ، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر ، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه.

خادمان مردم و نظام اسلامی در قوه قضائیه باید بر خود ببالند که گام در عرصه ای نهاده اند که مسیر و حاصل تلاش امام راحل (ره) و شهیدان معززی چون شهید آیت الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران باوفایش است.

اینجانبان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش و هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه و دست اندرکاران امر قضا در ایران اسلامی بویژه شهرستان مبارکه تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای این عزیزان آرزومندیم.

حمید عصارزادگان
فرماندار شهرستان مبارکه

زهرا سعیدی

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی

ارسال دیدگاه

عکس روز