کد خبر : 55116 ۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۱:۰۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک فرماندار مبارکه به مناسبت اول تیرماه روز ملی اصناف

حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در پیامی یکم تیرماه روز ملی اصناف را به تمامی صنوف تیریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان  ،حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه در این پیام گفت نقش بی بدیل اصناف بر کسی پوشیده نیست چون این تشکل مردمی در همه ادوار در خدمت اقتصاد کشور بوده است.

وی به نقش مهم و تاثیر گذار این صنف در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ضرورت توجه به تولیدات داخلی اشاره کرد و یادآور شد: برای تحقق شعار سال مورد تاکید رهبر معظم انقلاب باید به تولید داخلی بهای بیشتری داد. این صنف از جامعه در محورهای اصلی چون توازن منطقه، اشتغالزایی، بهبود فضای کسب و کار، کارآفرینی و شکوفایی اقتصاد کشور بعنوان تنها شبکه مویرگی کشور تاثیر مستقیم دارد.

همچنین یادآور شد مهمترین وظیفه اصناف و بازاریان حفظ امنیت جامعه با ایجاد تعادل و توازن در بازار و قیمت اجناس مورد نیاز مردم است. در تقویم ملی اول تیر ماه بنام روز ملی اصناف نامگذاری شده که این خود نشان دهنده اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی اقتصاد کشور است.

روز اصناف فرصت خوبی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی این نهاد و ارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی کشور است.

اینجانب فرارسیدن اول تیرماه،سالروز اصناف را به تمامی دست اندر کاران این حوزه تبریک گفته و برای یکایک عزیزان از خداوند منان آرزوی توفیق و سربلندی را خواهانم.

حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز