کد خبر : 55004 ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۱:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۸۴ درصد اصفهانی‌ها کارت ملی هوشمند دریافت کردند

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با بیان اینکه کارت‌های ملی قدیمی اعتبار ندارد، گفت: ۸۴ درصد مردم در استان اصفهان کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از تسنیم  ، حسین غفرانی با اشاره به پایان یافتن مهلت  اعتبار کارت‌های ملی هوشمند اظهار داشت: نمونه‌های قدیمی کارت ملی اعتبار ندارد و مردم برای گرفتن خدمات حتمأ باید کارت ملی هوشمند داشته باشند.

وی افزود: افرادی که تا کنون اقدام به ثبت نام برای دریافت کارت ملی هوشمند نکرده‌اند هرچه سریعتر با مراجعه به دفاتر مربوطه، ثبت نام کنند.

مدیرکل ثبت احوال  استان اصفهان بیان کرد: ملاک مراجعه و گرفتن خدمات کارت ملی هوشمند و یا رسید مهمور شده درخواست کارت ملی هوشمند است و از کارت‌های ملی قدیمی دیگر نمی‌توان استفاده کرد.

وی گفت: تقریبا ۸۴ درصد جمعیت استان اصفهان کارت ملی هوشمند دریافت کردند.

غفرانی تصریح کرد: مردم برای ثبت نام کارت ملی هوشمند زودتر اقدام کنند و تا زمان دریافت کارت از رسید مهمور شده آن استفاده و خدمات لازم را دریافت کنند.

وی افزود: کارت ملی هوشمند، تکمیل کننده چرخه دولت الکترونیک است و کشورهایی که از آن استفاده کرده­‌اند، مزایای بی‌­نظیری در متن و عملکرد این کار تجربه کرده­‌اند.

ارسال دیدگاه

عکس روز