کد خبر : 54898 ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۹:۳۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه مبارکه

مواضع قاطع مقام معظم رهبری گویای اقتدار نظام اسلامی است

امام جمعه مبارکه گفت: مواضع و سخنان قاطع رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن بیانگر عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته مبارکه در مسجدجامع این شهر با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان ولی فقیه است اظهار کرد: ملت بیدار ایران اسلامی هیچ گاه تسلیم زورگویی ها و ظلم استکبار نخواهد شد و همواره در برابر توطئه های دشمن مقاومت و ایستادگی می کند.

وی با بیان اینکه شجاعت و بصیرت امام خمینی (ره) را در رهبر معظم انقلاب ملاحظه می‌کنیم، گفت: این روزها شاهد عظمت ملت ایران و ادامه راه امام(ره) در برابر یاوه گویی‌های ترامپ و توسل او به میانجی گران هستیم.

امام جمعه مبارکه با اشاره به اینکه مواضع مقام معظم رهبری با قاطعیت و صلابت به نخست وزیر ژاپن اعلام شد و بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشت، افزود: به توفیق الهی و با وحدت مردم و مسئولان بدون مذاکره با دولت آمریکا و با وجود تحریم به پیشرفت خواهیم رسید.

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با بدخواهان نظام مذاکره نمی‌کند، اضافه کرد: کشور ایران، بنا دارد با دنیا رابطه داشته باشد، اما خواهان برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی اشغالگر و آمریکای جنایتکار نیست.

حجت الاسلام موسوی به سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۸ اشاره کرد و گفت: با تشکیل این نهاد در اوایل انقلاب اسلامی شاهد سازندگی و خدمت در عرصه‌های مختلف عمران و آبادانی بخصوص در نقاط محروم و روستاها در کشور بودیم.

وی همچنین با اشاره به اهمیت پرداخت زکات گفت: زکات بر محصولات کشاورزی مانند گندم و جو واجب است و کشاورزان پرداخت زکات را فراموش نکنند./ایمنا

ارسال دیدگاه

عکس روز