کد خبر : 54777 ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۲۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار اصفهان:

اقامت بیش از ۱۲۸ هزار مسافر در تعطیلات عید فطر در اصفهان

شهردار اصفهان گفت: در طول روز چهار روز گذشته (تعطیلات عید فطر) بیش از ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ مسافر درشهر اصفهان اقامت کردند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» اظهار داشت: به مناسبت عید فطر مراسم مختلف و باشکوهی در شهر برگزار شد اما قرار ما این بود که این تعطیلات، کار پروژه های عمرانی شهر را متوقف نکند به طوری که این چند روز اجرای پروژه های عمرانی کلیدی مثل مجموعه پل های نصف جهان، تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی، ایستگاه های خط دوم مترو، پروژه فرزانگان و سالن اجلاس در حال ساخت بود و تکاپوی عمرانی شهر متوقف نشد.

وی در ادامه با بیان اینکه در تعطیلات عید فطر مسافران زیادی به شهر اصفهان آمدند و نیروهای شهرداری برای خدمت رسانی به مسافران مشغول کار بودند، ابراز داشت: در طول روز چهار روز گذشته ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ مسافر به شهر اصفهان سفر کردند.

شهردار اصفهان گفت: از شهروندان درخواست داریم که امسال هم مانند سال گذشته در مصرف بهینه آب صرفه جویی کنند تا شهرداری بتواند فضای سبز را سرزنده نگه دارد.

وی ادامه داد: هرچند وضعیت آبی امسال بهتر از سال گذشته است اما تا رسیدن به حد نرمال هم فاصله زیادی داریم و باید مصرف بهینه آب را در این شرایط مدنظر قرار داریم.

ارسال دیدگاه

عکس روز