کد خبر : 54754 ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۵۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شهرستان مبارکه :

مشکلات جاده مبارکه-طالخونچه با اعتبارات ملی حل می‌شود

فرماندار مبارکه گفت: با توجه به اینکه پروژه جاده مبارکه-طالخونچه در ردیف اعتبارات ملی قرار گرفته، تلاش می‌کنیم با مساعدت‌ همه بخش‌ها مشکلات این جاده هرچه سریع‌تر حل شود.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از فارس ، حمید عصارزادگان با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به مبارکه و بازدید از پروژه‌ها و جاده‌های این شهرستان، عنوان کرد: پس‌از سفر وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی به مبارکه، قرار بر این شد تا مشاوری انتخاب شده و بهترین پیشنهاد را جهت اجرای سریع‌تر جاده مبارکه–نکوآباد و مبارکه-طالخونچه ارائه کند.

فرماندار مبارکه با بیان اینکه انتخاب مشاور و پیمانکار متخصص باعث کم کردن هزینه‌های اجرایی و سریع‌تر اجراشدن پروژه است، گفت: جاده نکوآباد-مبارکه که جاده‌ای زیبا در حاشیه زاینده‌ است، نیاز به تعریض و ایمن‌سازی دارد و همچنین جاده مبارکه- طالخونچه به دلیل تردد زیاد ماشین‌های سنگین و نیمه سنگین و شرایط نامطلوب جاده باعث خطرناک شدن این جاده شده است.

وی بیان کرد: الآن وضعیت بودجه‌های دولت در کشور محدودیت دارد ولی معتقد هستم کار کردن در این شرایط هنر است و در شرایطی که بودجه، پول و امکانات فراوان است هرکسی می‌تواند مدیریت کند.

عصار زادگان ادامه داد: اولویت کشور در این شرایط اقدامات اجرایی و خدماتی و جهادی است نه مباحث سیاسی و همه باید با همدلی و ایثار کار کنند و در خدمت مردم و نظام باشند.

فرماندار مبارکه گفت: همان‌طور که می‌دانید چند سالی است مقام معظم رهبری در خصوص مباحث اقتصادی و اقدامات عملی در این خصوص نام‌گذاری می‌کنند و باید تلاش کنیم در این سال‌ها به مباحث اجرایی و اقتصادی بیشتر بپردازیم.

وی با اشاره به روند اجرایی پروژه جاده مبارکه-طالخونچه، اظهار داشت: با توجه به اینکه پروژه جاده مبارکه-طالخونچه در ردیف اعتبارات ملی قرار گرفته، تلاش می‌کنیم با مساعدت‌ همه بخش‌ها مشکلات این جاده هرچه سریع‌تر حل شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز