کد خبر : 54470 ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۹:۴۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

از حالا به فکر انتخابات نباشیم / در این هشت ماه وارد بازی های سیاسی نشویم

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: روزهای پایانی امسال انتخابات را در پیش داریم، سعی کنیم این فرایند را کنار گذاشته و این هشت ماه برای مردم کارکنیم و وارد بازی‌های سیاسی نشویم.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از فارس ، زهرا سعیدی در حاشیه بازدید استاندار اصفهان از شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه با اشاره به بازدیدهای اخیر استاندار از مشکلات صنایع گفت: استاندار اصفهان یک روز در هفته را برای بررسی مشکلات فعالان صنعت بدون نوبت گذاشته‌اند که مدیران صنعت بتوانند وی و مدیران کل را ببینند و مشکلات خود را بیان کنند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ضعف بزرگ ما سیستم جامع اطلاعاتی و بانک اطلاعاتی است، افزود: عصر امروز، عصر دیجیتال است و اگر زیربنای این کار در دوران خدمت آقای رضایی زده شود شاید سالیان سال آیندگان و فرزندان ما قدردان چنین مدیرانی باشند.

وی با اشاره به مشکلات دو شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه و دهسرخ خاطرنشان کرد: مبلغ ۶۰ میلیارد ریال برای دو شهرک صنعتی سه‌راهی مبارکه و دهسرخ گرفته شد و برای آغاز به کار نیاز به کمک استاندار دارد.

سعیدی ادامه داد: مشکل دیگر واحدهای صنعتی ورودی زیرگذر شهرک صنعتی است که از وزیر راه و شهرسازی قول ساخت آن را گرفتیم و فقط امضای استاندار را لازم داریم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیاسی‌بازی‌های انتخابات مجلس یازدهم گفت: روزهای آخر امسال انتخابات را در پیش داریم، سعی کنیم این فرایند را کنار گذاشته و این هشت ماه برای مردم کارکنیم و وارد بازی‌های سیاسی نشویم.

ارسال دیدگاه

عکس روز