کد خبر : 54166 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۲۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

احداث پارک لجستیک در شهرستان مبارکه

احداث پارک لجستیک در شهرستان مبارکه زیرساخت لازم برای جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال و رفع بیکاری را بدنبال خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، زهرا سعیدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که با حضور جمعی از نمایندگان مجلس ، معاونین استاندار ، فرمانداران، مدیران کل و مسئولان استان اصفهان در راستای جا به جایی پارک لجستیک از شهرستان مبارکه و جانمایی دهکده لجستیک استان با توجه به مجوز اخذ شده برای شهرستان مبارکه در استانداری تشکیل شده بود حضور و تمام قد از پیگیری خود در اخذ مجوز پارک لجستیک و موقعیت شهرستان مبارکه دفاع نمود .

وی اعلام کرد با توجه به بحثهای اولیه جلسه که درباره تعیین یکی از شهرستانها یا مرکز استان برای ایجاد پارک لجستیک بود، ضمن اعتراض به این دستورکار، تصریح کرد: شهرستان مبارکه طبق مصوبه دولت در سند آمایش حمل و نقل کشور و ابلاغ رسمی و پیگیریهای انجام شده به عنوان مکان نهایی مورد تایید قرار گرفته است و سخن از تعیین محل در این جلسه آن مصوبه است.

وی تاکید کرد: صرفا باید در این جلسه برای تعیین یکی از مناطق شهرستان مبارکه جهت ایجاد پارک لجستیک ؛جانمایی و تصمیم گیری نهایی شده و کلنگ زنی انجام گیرد.

پارک لجستیک شبیه بندر خشک است که بار کل کشور از طریق ریل در پارک لجستیک شهرستان مبارکه تخلیه و توسط انبارهای احداث شده برای توزیع به کل استان حمل میشود این پروژه اشتغال زایی بالایی را به دنبال خواهد داشت

ارسال دیدگاه

عکس روز