کد خبر : 53876 ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با هدف ارتقاء بهداشت و حفظ و حراست سلامت شهروندان:

کشف و توقیف گوشت چرخ کرده غیرمجاز در شهرستان مبارکه

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه اظهارداشت: برند توقیفی فاقد مجوزات قانونی تولید محصول بوده و نتایج آزمایشگاهی نیز بر دال بر عدم تطابق مواد اولیه با مندرجات برچسب محصول است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، دکتر محمد سلیمانی پور <<رئیس شبکه>> گفت: کارشناسان نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این شبکه در حین بازرسی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی یک مورد گوشت چرخ کرده که غیر مجاز تهیه و توزیع شده بود را کشف و توقیف نمودند.

وی گفت: پس از توقیف محموله از اداره کل دامپزشکی استان اصفهان درخصوص احراز هویت و برند مذکور استعلام گردید که مشخص شد فاقد مجوزات قانونی تولید محصول بوده و نتایج آزمایشگاهی نیز بر دال بر عدم تطابق مواد اولیه با مندرجات برچسب محصول است .

دکتر سلیمانی پور افزود: با توجه به تهیه و توزیع این فرآورده از مبادی غیر مجاز و در راستای ارتقاء سطح بهداشت عمومی و حفظ و حراست از سلامت شهروندان، پرونده متخلفان اعم از تهیه و توزیع کنندگان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان مبارکه در پایان از عموم شهروندان درخواست نمود: فرآورده های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز و تحت نظارت سازمان دامپزشکی تهیه نمایند و هر گونه تخلف بهداشتی در سطح مراکز عرضه، طی تماس با شماره ۱۵۱۲ جهت پیگیری به شبکه دامپزشکی اطلاع رسانی نمایند.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات