کد خبر : 53080 ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۱:۲۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم اصفهان ۶۵ میلیارد ریال به سیل‌زدگان کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: کمیته امداد استان اصفهان ۶۵ میلیارد ریال جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده داشته که حدود ۱۰ میلیارد ریال آن کمک‌های نقدی است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، محمدرضا متین پور با اشاره به میزان کمک‌های ارسال شده مردم اصفهان به مناطق سیل زده از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره)، اظهار داشت: ۱۹ کامیون از اقلام مورد نیاز استان خوزستان طبق نیازسنجی قبلی آماده ارسال است، اما بیشتر ترجیح بر آن بود که کمک‌های نقدی جمع‌آوری شود و خیران نیز در این راستا برای جمع‌آوری و خرید اقلام مورد نیاز همکاری کردند.

وی افزود: ۱۴ کامیون برای استان لرستان و حدود ۳ کامیون برای استان گلستان از اقلام مورد نیاز فرستاده شده است و خوشبختانه مردم و مسئولان در کنار هم برای این درد مشترک تلاش کردند؛ در مجموع ۶۵ میلیارد ریال کمیته امداد استان اصفهان جمع‌آوری کمک داشته که حدود ۱۰ میلیارد ریال آن کمک‌های نقدی است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه از سوم فروردین ماه پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در استان برپا شد، گفت: ۱۳۷ پایگاه در سطح استان برای جمع آوری کمک‌های مردمی فعال بودند و از پنجم فرودین که بانک‌ها آغاز به کار کردند، ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد برای استان گلستان ارسال و برای استان لرستان ۲ میلیارد ریال نقد در روزهای ابتدایی ارسال شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز