کد خبر : 53071 ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۱:۰۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مبارکه : حمایت قاطع فرهنگیان مبارکه از سپاه پاسداران / اولین سالن ورزشی برای کودکان ابتدایی استان اصفهان در مبارکه افتتاح می شود

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه صبح امروز با حضور اعضای این شورا در محل آموزش و پرورش مبارکه برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، سعید باقری در اولین شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه در سال ۹۸ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: اقدام خصمانه آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران نشان از منزوی بودن این دولت بوده و فرهنگیان شهرستان مبارکه حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران این نهاد انقلابی و مردمی اعلام می دارد .

رئیس آموزش و پرورش مبارکه افزود: با توجه به سیل اخیر در برخی مناطق کشور کمک های فرهنگیان به این مناطق ارسال شده و برخی از فرهنگیان نیز در امر خدمت رسانی به سیل زدگان در حال انجام وظیفه می باشند.

سعید باقری به میزبانی مبارکه در مسابقات قرآنی در سال ۹۷ نیز اشاره کرد و گفت: در سال گذشته شهرستان مبارکه میزبان ۷۰۰ نفر از دانش آموزان استان در مسابقات قرآنی بود که شهرستان مبارکه توانست در این مسابقات ۳۰ رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

وی با اشاره به حضور وزیر آموزش و پرورش در آخرین روزهای سال گذشته در شهرستان اشاره کرد و افزود: حرکت های خوبی در آموزش و پرورش شهرستان در حال انجام است و توانسته ایم با همدلی مسئولین در سال گذشته پس از حدود ۳۰ سال خانه معلم مبارکه را تجهیز و افتتاح نماییم .

باقری خاطر نشان کرد: کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان شهرستان مبارکه با حضور وزیر بازدید و مقرر شد این مرکز سریعا تکمیل و در اختیار فرهنگیان قرار گیرد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان مبارکه با اعلام اینکه تنها سالن ورزشی برای بازی کودکان در استان به زودی در مبارکه افتتاح می گردد افزود: سالن بازی کودکان در مجاورت مدرسه برزگران برای اولین بار در شهرستان مبارکه بزوری افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

سعید باقری با تاکید بر نقش مهم شوراهای دانش آموزی گفت: شوراهای دانش آموزی که توسط خود دانش آموزان اداره می شود نقش مهمی در شکوفا شدن استعداد های دانش آموزان دارد و با فعال کردن این شوراها در صدد مشارکت بیشتر دانش آموزان خواهیم بود

خبرنگار : حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز