کد خبر : 53068 ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۰:۲۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مبارکه در شورای اداری شهرستان : همه ی مدیران برای تحقق شعار سال تلاش کنند

اولین جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه در سال ۹۸ با حضور مدیر کل اداره اطلاعات استان اصفهان و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار گردید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، حمید عصارزادگان فرماندار مبارکه در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه مبارکه را شهرستانی مهم و استراتژیک عنوان کرد و افزود : مبارکه با دارا بودن صنایع ملی ، کشاورزی پویا یکی از شهرستان های مهم در کشور است.

فرماندار مبارکه گفت: این شهرستان با تقدیم بیش از ۶۰۰ شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها حضور چشمگیر داشته است .

وی افزود: سال گذشته مردم شهرستان با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تشییع شهدای امنیت بار دیگر به دشمنان ثابت کردند که مشکلات هیچ تاثیری بر اتحاد و اراده ی آنها نخواهد گذاشت.

رئیس شورای تامین شهرستان مبارکه به موفقیت های شهرستان در مباحث امنیتی نیز اشاره کرد و گفت: در مدت ۱۱ ماه خدمت در این شهرستان در مباحث امنیتی با درایت مردم و تلاش مسئولین توانستیم دشمنان را مایوس نماییم.

حمید عصارزادگان افزود : در بحث مشکلات رانندگان که سال گذشته پیش آمد اولین شهرستان بودیم که توانست با همکاری رانندگان مشکلات را مرتفع کنیم .

رئیس شورای اداری شهرستان مبارکه به نامگذاری امسال به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه مبارکه یک شهرستان صنعتی می باشد باید همه ی مدیران تلاش کنند تا با همدلی و همراهی به اهداف شعار سال دست یابیم .

وی افزود: تمامی مدیران ادارات باید تکریم ارباب رجوع را سر لوحه ی کار خود قرار داده و با اقدام جهادی نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش کنند .

حمید عصارزادگان از حضور مدیر کل اداره اطلاعات استان اصفهان ، معاونین و مشاوران ایشان در شهرستان تقدیر و از زحمات چندین ساله رئیس اداره اطلاعات شهرستان مبارکه تشکر و برای رئیس جدید این اداره آرزوی موفقیت کرد.

فرماندار شهرستان مبارکه در پایان از تلاشهای نیروی های نظامی ، انتظامی و سربازان گمنام امام زمان در اداره اطلاعات جهت حفظ آرامش و امنیت شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

در این مراسم از زحمات رئیس اداره اطلاعات شهرستان مبارکه تقدیر و رئیس جدید اداره اطلاعات  مبارکه معرفی گردید.

خبرنگار: حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز