کد خبر : 53062 ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۷:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حجت الاسلام موسوی امام جمعه مبارکه: مسئولین حضور خود در نماز جمعه را بیشتر کنند / مردم به نعمت امنیت در جامعه توجه ویژه داشته باشند

اولین جلسه شورای اداری شهرستان مبارکه در سال ۹۸ با حضور مدیر کل اطلاعات استان اصفهان برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت الاسلام سید مهدی موسوی امام جمعه مبارکه در جلسه شورای اداری شهرستان به نقش مهم نماز جمعه اشاره کرد و گفت: نماز جمعه یک موضوع عبادی – سیاسی – حکومتی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد .

وی افزود: نماز جمعه در عین حال که در متن مردم است یک ارتباط وسیع با نظام دارد که باید این ارتباط بسیار مستحکم باشد.

امام جمعه شهرستان مبارکه با انتقاد از برخی از مسئولین شهرستان در بی توجهی به نماز جمعه گفت: طی گزارشات مردمی متاسفانه برخی از مسئولین در نماز جمعه حضور کم رنگ دارند و این مسئله باعث گله مندی مردم شده است.

وی خاطر نشان کرد: در تمامی شهرهای شهرستان نماز جمعه برگزار می گردد که می طلبد مسئولین حتما برای شرکت در نماز جمعه برنامه ریزی نمایند.

حجت الاسلام موسوی به نقش امنیت در جامعه اشاره کرد و افزود: در روایات بحث امنیت در ردیف سلامتی عنوان گردیده است و باید به نعمت امنیت در جامعه توجه ویژه ای شود .

امام جمعه مبارکه گفت: وظیفه ی هر دولتی راه اندازی امر به معروف و نهی از منکر است چرا که باید در محضر خدا پاسخگو باشیم .

سید مهدی موسوی افزود : امر به معروف و نهی از منکر برخوردهای تند و زننده توسط افراد خام و کم اطلاع نیست چرا که باید با زبان نرم و منطق این امر محقق گردد.

در این مراسم حمیدرضا کمرزرد به عنوان دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مبارکه معرفی گردید.

خبرنگار: حامدکیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز