- سیمای استان - http://simayeostan.ir -

درپی اعلام هشدار سازمان هواشناسی : آماده باش کامل دستگاه‌های خدمات رسان استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان [1] ، مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان در هفتمین نشست فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت:پیش بینی شده است فردا بارش ها در مناطق غربی و جنوبی استان آغاز شود و بیشترین بارش ها مربوط به شهرستان های شهرضا،سمیرم،نایین،اردستان،خور و بیابانک،برخوار،شاهین شهر و میمه و شرق اصفهان است.

منصور شیشه فروش افزود:اخطارهای لازم به دستگاه های مربوط داده شده چراکه سطح جذب زیاد شده و عرصه های منابع طبیعی از بارندگی های قبل اشباع شده و بارش های روزهای آینده که رگباری خواهد بود به روان آب و سیل تبدیل می شود

وی گفت: اطلاع رسانی و هشدار به همه بخش ها و شهرداری ها و اداره راه و حمل و نقل جاده ای داده شده تا از دهانه پل ها و رودخانه ها بازدید و انسداد ها برطرف شود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت : به مردم توصیه می شود قبل از سفر از وضعیت آب و هوا و جاده مطلع شوند و در مسیر های سیلابی و دامنه ارتفاعات و کوهپایه ها توقف نکنند.

وی افزود : ارتباط روستاهای کاهکانک و وزوزه در پشت کوه فریدونشهر به علت آب بردگی پل با مرکز شهرستان مسدود و همچنین برق و خطوط تلفنی این روستاها قطع است و درتلاشیم تا با همکاری راهداری و شرکت های مخابرات و توزیع برق مشکلات این روستاها را هر چه زودتر برطرف کنیم.

حدود ۱۰ روز قبل نیازهای مردم این دو روستا با یک بالگرد انتقال داده شد.