کد خبر : 53038 ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۱:۲۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درپی اعلام هشدار سازمان هواشناسی : آماده باش کامل دستگاه‌های خدمات رسان استان اصفهان

با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های شدید، دستگاه‌های خدمات رسان استان اصفهان به حالت آماده باش در آمدند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان در هفتمین نشست فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت:پیش بینی شده است فردا بارش ها در مناطق غربی و جنوبی استان آغاز شود و بیشترین بارش ها مربوط به شهرستان های شهرضا،سمیرم،نایین،اردستان،خور و بیابانک،برخوار،شاهین شهر و میمه و شرق اصفهان است.

منصور شیشه فروش افزود:اخطارهای لازم به دستگاه های مربوط داده شده چراکه سطح جذب زیاد شده و عرصه های منابع طبیعی از بارندگی های قبل اشباع شده و بارش های روزهای آینده که رگباری خواهد بود به روان آب و سیل تبدیل می شود

وی گفت: اطلاع رسانی و هشدار به همه بخش ها و شهرداری ها و اداره راه و حمل و نقل جاده ای داده شده تا از دهانه پل ها و رودخانه ها بازدید و انسداد ها برطرف شود.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت : به مردم توصیه می شود قبل از سفر از وضعیت آب و هوا و جاده مطلع شوند و در مسیر های سیلابی و دامنه ارتفاعات و کوهپایه ها توقف نکنند.

وی افزود : ارتباط روستاهای کاهکانک و وزوزه در پشت کوه فریدونشهر به علت آب بردگی پل با مرکز شهرستان مسدود و همچنین برق و خطوط تلفنی این روستاها قطع است و درتلاشیم تا با همکاری راهداری و شرکت های مخابرات و توزیع برق مشکلات این روستاها را هر چه زودتر برطرف کنیم.

حدود ۱۰ روز قبل نیازهای مردم این دو روستا با یک بالگرد انتقال داده شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز و تبلیغات