کد خبر : 53035 ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۱:۱۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه موقت اصفهان: آمریکا از قدرت سپاه پاسداران درهراس است/نفوذ سپاه به دل ملت ایران

امام جمعه موقت اصفهان گفت: آمریکا به خوبی می‌داند که سپاه قدس شر داعش را از سر دنیا کمک کرد و از این قدرت بی بدیل سپاه در هراس است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به کمک‌های خوب مردمی به سیل‌زدگان کشور اظهار داشت: مردم امتحان خود در این زمینه را به خوبی پس دادند اما باید این کمک‌ها هم به شکل مردمی و هم از طرف دولت و نهادها ادامه داشته باشد تا با لطف الهی یک بار دیگر هم‌وطنانمان بتوانند با خیال راحت در کنار خانواده خود زندگی شادی را از سر بگیرند.

وی با بیان اینکه به یقین باران نشانه رحمت الهی است، ابراز داشت: در این روزها دل‌های مردم کشورمان بیش از پیش به یکدیگر نزدیک شد و جلوه‌ای دیگر از وحدت ملت ایران را شاهد بودیم به نوعی که استان‌های رقیب بر سر مسئله آب نیز همگی با هم در راستای کمک به مناطق سیل‌زده کشور متحد و همراه شدند.

حضور مردم اصفهان در مناطق سیل زده کشور دلگرم‌کننده بود

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه حضور مردم اصفهان در مناطق سیل زده کشور و کمک‌های بی‌دریغ آنها دلگرم‌کننده بود، بیان داشت: در شرایط فعلی بهترین کمک به مردم سیل‌زده شامل کمک‌های نقدی است تا وسایل موردنیاز سیل‌زدگان از طریق این وجوه تأمین شود.

وی با محکوم کردن تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط آمریکا اظهار داشت: این امر از آمریکایی که پیش از این سپاه قدس را تحریم کرده بود بعید نبود اما این اقدام آمریکا تنها موجب شد که اتحاد ملت ایران در راستای پشتیبانی از سپاه بیش از پیش در چشم جهانیان بدرخشد.

سپاه به دل‌های اقشار مردم ما نفوذ کرده است

آیت الله مهدوی با بیان اینکه تمامی نیروهای مسلح ایران از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تمامیت نظام با همه وجود و در همه برهه‌های زمان دفاع می‌کنند، تاکید کرد: سپاه به دل‌های اقشار مردم ما نفوذ کرده است و با حمایت مردم استوارتر از گذشته به راه خود در حمایت از مردم و ایستادگی در برابر دشمنان نظام ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه همه دنیا می‌دانند که آمریکا حامی تروریست و ایجادکننده گروهک‌های تروریستی مانند داعش است، ابراز داشت: آمریکا به خوبی می‌داند که سپاه قدس شر داعش را از سر دنیا کمک کرد و از این قدرت سپاه در هراس است.

قدرت آمریکا در جهان رو به افول است

امام جمعه موقت اصفهان اضافه کرد: آمریکا به عنوان یک دولت عمل کننده بر ضد حقوق بشر تلاش دارد تا با تجزیه کشورهای مختلف و کشتار مردم دنیا جایگاه خود را در دنیا و منطقه خاورمیانه محکم کند غافل از اینکه دیگر قدرتی در هیچ کجای دنیا و به ویژه این منطقه ندارد.

وی در ادامه به پیش رو بودن ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان اشاره و تاکید کرد: در همه کشورهای دنیا برای پیشرفت نسل جوان برنامه‌ریزی‌های خاصی انجام می‌شود چراکه جوانان آینده‌سازان اصلی هر کشوری هستند.

مسئولان نیز از استعدادهای جوان در رفع مشکلات کشور کمک بگیرند

آیت‌الله مهدوی ادامه داد: جوانان با دل و قلب پاک و انگیزه و نیروی فکری قوی می‌توانند سرنوشت هر کشوری را تغییر دهند و بر این اساس مسئولان نیز باید از استعدادهای جوان در رفع مشکلات کشور و پیشبرد اهداف نظام کمک بگیرند.

مسئولان به بهانه ایجاد شادی اصول دینی را زیرپا نگذارند

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با انتقاد از اجرای برخی برنامه‌های نوروزی در اصفهان تصریح کرد: شهردار اصفهان قول داد که جلوی برخی مفاسد در شهر را بگیرند و ما انتظار عملیاتی شدن این وعده را داریم، نباید فراموش کنیم که شاد کردن مردم به هر وسیله‌ای هدف نیست و باید اصول دینی، شرعی و عرفی در این ارتباط رعایت شود.

به گزارش مهر، مردم اصفهان پس از اقامه نماز جمعه همگام با مردم دیگر شهرهای کشور، با شعارهای کوبنده خود اقدام دولت آمریکا در تروریست خواندن سپاه را محکوم کرده و حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

ارسال دیدگاه

عکس روز