کد خبر : 52904 ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۰:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اداره صنعت معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی و بازاریان شهرستان مبارکه قراردادن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی را محکوم کردند

اداره صنعت معدن و تجارت ،اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی و بازاریان شهرستان مبارکه در محکومیت طرح دولت آمریکا مبنی بر قراردادن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی بیانیه ای منتشر کرد .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد :

سپاه، شجره‌ی طیبه‌ای است که از هویت آن، ایمان و حرکت انقلابی و جهادی می‌تراود و حفظ کشور و انقلاب نیز منوط به استمرار این عناصر مهم است.

با توجه به برکات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته انقلاب اسلامی و با نگاه به اینکه اساس مشکل استکبار جهانی، وجود جمهوری اسلامی وانقلاب اسلامی ایران است؛ دشمن بخصوص استکبارجهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بارها به بهانه های واهی در صدد ضربه زدن به این رکن رکین انقلاب بر آمده و با روشهای مختلف اعم از تخریب، ترور، تحریم و… مورد هجه و حمله قرار داده است.

این مضحک است که اولین و بزرگترین حامی تروریست در دنیا، یک نیروی دفاعی و عامل امنیت منطقه در مقابل حملات تروریستی را تروریست اعلام می کند.اما این اقدام سبکسرانه برای ایران اسلامی تازگی چندانی ندارد و ملت ایران ۴۰ سال است که با این اقدامات امریکا روبروست و برایشان رفتار جدیدی نیست. بزرگ ترین تجربه ایران در این ۴۰ سال ایستادن در مقابل ظالمان و مستکبران عالم بوده است و به خوبی توانسته است با همین ایستادگی، معادلات بین المللی را تغییر دهد. ایران یک کشور غنی و ریشه دار و متمدن و قدرتمند و دارای نفوذ در معادلات جهانی است، که لایه های نفوذش مخصوصا در منطقه انکار ناشدنی است و این طرح در صورت تصویب قطعا تبعات سنگینی برای آمریکا خواهد داشت.

لذا ما جامعه صنعتی و صنفی شهرستان مبارکه ضمن محکوم کردن این طرح , حمایت قاطع خود را از پاسداران و سپاهیان دلاور کشور عزیزمان اعلام می داریم.

ارسال دیدگاه

عکس روز