کد خبر : 52840 ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۹:۴۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در پی پیام فرمانده نیروی قدس سپاه صورت گرفت؛ بیانیه ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور جهت کمک‌رسانی به سیل‌زدگان

در پی پیام سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی مبنی بر حضور پیشکسوتان دفاع مقدس و همراهی ستادهای بازسازی عتبات عالیات و اربعین کشور، برای کمک رسانی به مناطق سیل زده، این ستاد بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، در پی پیام سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه مبنی بر حضور فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس و همراهی ستادهای بازسازی عتبات عالیات و اربعین کشور، برای کمک رسانی به مناطق سیل‌زده کشور، این ستاد بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

در پی پیام سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده محترم نیروی قدس سپاه و هماهنگی‌های به عمل آمده با ستاد مدیریت بحران کشور و عنایت به اعتماد مردمی و توانمندی‌های موکب‌های اربعین حسینی سراسر کشور، به آگاهی ملت شریف و فهیم ایران اسلامی می‌رساند:

ستاد بازسازی عتبات عالیات با فوریت نسبت به اعزام مواکب برای امداد و خدمات رسانی به مردم غیور و سیل زده استان‌های لرستان و خوزستان و سایر نقاط آسیب دیده از سیل‌های اخیر اقدام خواهد نمود.

بدین منظور از کلیه موکب‌داران کشور دعوت بعمل می‌آید با هماهنگی و در قالب موکب‌های اربعین حسینی به ارائه خدمات میدانی به مناطق سیل زده و یا در معرض سیل‌های احتمالی آینده اقدام نمایند.

ازعموم مردم شریف ایران نیز تقاضا می‌شود کمک‌های نقدی خود به سیل زدگان عزیز را از طریق سامانه *۲۳۳# (بخش اربعین) واریز و کمک‌های غیر نقدی خود را به ستادهای بازسازی عتبات عالیات سراسر کشور تحویل نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور به نشانیwww.atabat.org مراجعه نمایید.»

ارسال دیدگاه

عکس روز