کد خبر : 52400 ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت [ ۹:۲۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک فرماندار شهرستان مبارکه به مناسبت ۲۲ اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) وروز بزرگداشت شهدا

حمید عصارزادگان در پیامی ۲۲ اسفند ماه سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره)و روز بزرگداست شهدا را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهداء والصدیقین

مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس و تمامی موفقیت های کشور را ثمره خون شهیدان سرفراز دانسته و می دانند.
مقام معظم رهبری شهیدان را جوانان مومن و فداکاری دانستند که برای دفاع از کشور و ملت در برابر متجاوزان به این آب و خاک جان خود را در کف دست گرفته و با نام و یاد خدا به میدان نبرد قدم نهادند.
اگرچه تمامی روزها و ایام هفته به شهیدانی تعلق دارد که آرامش، آبادانی و رشد و توسعه ایران اسلامی و آسایش هم میهن نان را بر راحتی خویش ترجیح دادند اما یقیناً نامگذاری ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۸۳ به نام روز « بزرگداشت شهدا» می تواند در توجه به جایگاه شهدا، خانواده شهدا و فرزندان شهدا نقشی موثر داشته باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و ادای احترام به تمامی شهیدان ایران اسلامی، امیدوارم بتوانیم با تأسی از راه ، اندیشه و سیره شهیدان و وحدت و همدلی زمینه توسعه و پیشرفت شهرستان مبارکه را فراهم آوریم.

حمید عصارزادگان

فرماندار شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز