کد خبر : 52335 ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۵:۵۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختصاصی / مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه : کمک های فولاد مبارکه به خانه معلم شهرستان ادامه دارد / بزودی شاهد افتتاح کلینیک فرهنگیان خواهیم بود

دو سالن مجلل جهت مراسمات با ظرفیت هر سالن ۳۵۰ نفر ، دو سالن غذاخوری ، سه سوئیت مجهز با امکانات کامل با ظرفیت ۳سه تا پنج نفر و نمازخانه در مجموعه تفریحی فرهنگیان در نظر گرفته شده است.

سعید باقری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان با اشاره به اینکه کلنگ احداث این مرکز رفاهی تفریحی در سال ۷۳ به زمین زده شده گفت: پس از کلنگ زنی این مجموعه عملیات به مدت ۱۰ سال متوقف شده بود و در سال ۸۳ ساختمان سازی این مجموعه مجددا شروع شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه افزود: کل مساحت مجموعه ۱۴ هزار متر مربع می باشد که زیر بنای آن ۲۵۰۰ متر است .

وی گفت: دو سالن مجلل جهت مراسمات با ظرفیت هر سالن ۳۵۰ نفر ، دو سالن غذاخوری ، سه سوئیت مجهز با امکانات کامل با ظرفیت ۳سه تا پنج نفر و نمازخانه در مجموعه تفریحی فرهنگیان در نظر گرفته شده است.

سعید باقری به اعتبارات این مجموعه نیز اشاره کرد و افزود: هزینه های ساخت و تجهیز این مرکز توسط اداره کل نوسازی مدارس ، اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، اداره آموزش و پرورش شهرستان مبارکه ، کمک های مسئولین به خصوص نمانیده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان و شرکت فولاد مبارکه تامین گردیده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه در پاسخ به سوال خبرنگار سیمای استان در خصوص مشارکت های فولاد مبارکه در این پروژه گفت : شرکت فولاد مبارکه جهت تجهیز این مجموعه کمک هایی را به آموزش و پرورش داشته است و در تفاهم نامه ای که با مدیران این شرکت منعقد گردیده مقرر شده است که کمک های شرکت فولاد مبارکه ادامه داشته باشد .

وی افزود : تعاملات با این شرکت در گذشته بوده و در آینده هم ادامه خواهد داشت و این شرکت در تکمیل پروژه های آموزشی این شهرستان مشارکت هایی را داشته و در تکمیل ساختمان کلینیک فرهنگیان نیز مشارکت هایی را از سوی این شرکت خواهیم داشت.

سعید باقری مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه گفت : افتخار می کنم که در خدمت فرهنگیان عزیز و شریف شهرستان مبارکه هستم و امیدوارم با لطف و عنایت خداوندمنان و کمک همه عزیزان بتوانم امکانات خوبی را برای فرهنگیان بزرگوار فراهم کنم وانشاالله به زودی نیز شاهد راه اندازی کلینک داندانپزشکی فرهنگیان خواهیم بود.

وی در پایان از تمام عزیزان و مسوولین قبلی و فعلی شهرستان مبارکه که در راه اندازی مرکز آموزشی ورفاهی فرهنگیان زحمات زیادی کشیده اند تقدیر و تشکر به عمل می آید و برای همگی آرزوی سربلندی و سلامتی را از خداوند منان خواستارم .

در ادامه محمد اسماعیلی مدیرعامل مجموعه رفاهی تفریحی فرهنگیان مبارکه ضمن تشکر از تمامی مسئولین که طی این چند سال مشارکت هایی را در این مجموعه داشتند گفت: از حمایت های همه جانبه ی مدیران ادارات و نمایندگان ادوار گذشته مجلس و به خصوص نماینده فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان که در تکمیل نهایی این پروژه ما را یاری کردند تشکر می کنم.

مدیرعامل خانه معلم شهرستان مبارکه در خصوص مشارکت های شرکت فولاد مبارکه نیز گفت: این شرکت در تفاهم نامه ای که با نماینده مردم در مجلس منعقد نموده مقرر شد تا جهت تکمیل و تجهیز این مجموعه مشارکت نماید.

اسماعیلی افزود: براساس تعاملی که با فولاد مبارکه برقرار شده است و به گفته نماینده مردم در مجلس کمک های شرکت فولاد مبارکه در این مجموعه ادامه خواهد داشت تا در فاز اول و فازهای بعدی بتوانیم به نحو شایسته به فرهنگیان عزیز شهرستان و دیگر شهروندان خدمات خوبی را ارائه دهیم

وی در پایان از اداره کل آموزش و پرورش استان ، اداره کل نوسازی مدارس ، مدیران سابق اموزش و پرورش مبارکه و مدیر فعلی که در جهت افتتاح این پروژه همکاری داشتند قدردانی نمود.

سیمای استان – شایان ذکر است بر اساس اظهارات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان از سال ۸۳ تا ۹۶ مبلغ ۲۲میلیارد ریال و از سال ۹۶ تا ۹۷ مبلغ ۳۰ میلیارد ریال بابت تکمیل و تجهیز این مجموعه هزینه شده است

 

خبرنگار : حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز