کد خبر : 52275 ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۲۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر آموزش و پرورش در مبارکه: ارائه خدمات گردشگری به ۱۴میلیون نفرشب مسافر در نوروز ۹۸

آموزش و پرورش آماده اسکان بیش از ۱۴میلیون نفرشب مسافر در نوروز ۹۸ است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از صدا وسیما ، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه افتتاح دو طرح آموزشی در مبارکه با اشاره به برنامه های آموزش پرورش برای اسکان گردشگران در ایام نوروز افزود: در ایام تعطیلات عید نوروز به بیش از ۱۴میلیون نفرشب خدمات گردشگری ارائه می شود و امسال نیز در تلاش هستیم با تخصیص اعتبارات ، کیفیت خدمات را افزایش دهیم.
به گفته سید محمد بطحایی استان های خوزستان ، اصفهان و خراسان رضوی در سال گذشته بیشترین پذیرش را داشته اند و پیش بینی می شود امسال نیز این سه استان بیشترین پذیرش را داشته باشند.
وی در ادامه گفت: بخشی از مطالبات نیروهای خرید خدمات که در برخی از واحدهای آموزشی مشغول به کار هستند تا قبل از پایان سال جاری پرداخت خواهد شد.
دو طرح آموزشی امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت: مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان مبارکه با حدود پنج میلیارد تومان هزینه در زمینی به مساحت ۱۴هزار مترمربع در بلوار فتح المبین این شهر ساخته شده است.
سعید باقری افزود: این مرکز شامل رستوران، تالار پذیرایی و سوئیت است.

به گفته وی وزیر آموزش و پرورش در سفر خود به مبارکه همچنین مدرسه ۱۵کلاسه برزگران را که در زمینی به مساحت ۳۷۰۰مترمربع و با ۴میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان هزینه ساخته شده است را افتتاح و از روند ساخت و تکمیل کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان بازید کرد.
این کلینیک در زمینی به مساحت ۵۰۰مترمربع و با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان در حال ساخت و تکمیل است و دکتر بطحایی قول داد که پس از پایان ساخت آن توسط وزراتخانه تجهیز شود.
۱۵۸۰فرهنگی درآموزش و پرورش شهرستان مبارکه مشغول خدمت هستند.

ارسال دیدگاه

عکس روز