کد خبر : 50844 ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۲۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عصارزادگان فرماندار مبارکه :از فعالیت مراکز پیش دبستانی فاقد مجوزجلوگیری می شود / صنایع به کمک آموزش و پرورش شهرستان بشتابند

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مبارکه با محوریت برنامه ریزی هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش برگزار گردید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، حمید عصارزادگان فرماندار شهرستان در جلسه شورای آموزش و پرورش مبارکه با تبریک ایام ولادت حضرت زینب و روز پرستار و هفته شوراهای آموزش و پرورش به نقش مهم این شورا در اداره ی نهاد آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: این شورا به منظور تحقق مشارکت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش تشکیل گردیده و باید به نحو مطلوب از خدمات آن در جهت رشد و تعالی آموزش و پرورش استفاده کرد.

وی به تحولات آموزش و پرورش در چهل سال گذشته اشاره کرد و افزود : در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد رشد و بالندگی آموزشی در جامعه هستیم و باید روز به روز این توانمندیها را افزایش دهیم .

رئیس شورای آموزش و پرورش مبارکه ضمن تشکر از صنایع شهرستان در حمایت از آموزش و پرورش گفت : صنایع شهرستان تا کنون کمک های خوبی به آموزش و پرورش شهرستان داشته اند اما باید در این شرایط حساس اقتصادی حمایت های خود را افزایش دهند تا شاهد رشد و بالندگی آینده سازان میهن اسلامی باشیم .

حمید عصارزادگان به شرایط برخی مدارس شهرستان مبارکه نیز اشاره کرد و افزود : امیدواریم با تعاملات بین مسئولین و صنایع شهرستان شاهد رفع مشکلات در مدارس باشیم .

فرماندار مبارکه در واکنش برخی مراکز پیش دبستانی فاقد مجوز گفت : جهت جلوگیری از بروز حوادث غیر قابل جبران ظرف ده روز آینده تمامی این مراکز شناسایی و در صورت ممانعت جهت اخذ مجوز با هماهنگی نیروی انتظامی از فعالیت آنها جلوگیری گردد.

در ادامه این جلسه مصوبات جلسات قبل با دستور رئیس شورای آموزش و پرورش بررسی گردید.

خبرنگار:حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز